Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos darbo grupės ir komisijos

Alytaus rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisija

Pirmininkas Arūnas Grigaitis, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyriausiasis architektas
Sekretorė Oksana Nikulinienė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė

 Nariai:

 

Alma Kontrauskienė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė
 
Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovas
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamento atstovas
Metelių regioninio parko direkcijos atstovas
Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos atstovas;
Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos atstovas
Žuvinto biosferos rezervato direkcijos atstovas
Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Alytaus teritorinio padalinio atstovas
Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Alytaus skyriaus atstovas
Telia Lietuva, AB atstovas
AB „Amber Grid“ atstovas
Litgrid, AB atstovas
Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos atstovas
AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas
Alytaus rajono SĮ „Simno komunalininkas“ atstovas
UAB „Dzūkijos vandenys“ atstovas
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ atstovas
AB „Energijos skirstymo operatorius“ atstovas
Aplinkos ministerijos įgaliotos institucijos, atsakingos už aplinkos apsaugą, atstovas
AB „Lietuvos dujos“ atstovas
kitų planavimo sąlygas išdavusių institucijų atstovai

2020 m. balandžio 23 d. Nr. D1-419



Valstybės ir savivaldybės nuosavybės teise valdomo trumpalaikio materialiojo turto („Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimai“, „Traktoriaus ir savaeigės mašinos registracijos liudijimai“, Traktoriaus ir savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talonai“, traktorių valstybiniai numeriai) pripažinimo netinkamu (negalimu) naudoti, nurašymo ir likvidavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas)
 Nariai: Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Ntjolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)

2020 m. birželio 26 d. Nr. D1-671



Medžiojamų gyvūnų padarytos žalos apskaičiavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Pavaduotojas  Rolandas Micevičius, Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos narys, jam nesant - Ričardas Burinskas, Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant sekretoriaus pareigas pavesti Gintarui Klimavičiui)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas
Kai žala padaroma miškui Egidijus Markevičius, VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninio padalinio gamtotvarkos specialistas
Kai žalą padaro medžiojamieji gyvūnai, kuriuos medžioti yra uždrausta visus metus, arba kai žalą ūkiniams gyvūnams padaro vilkai Martynas Zienius, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas

2019 m. liepos 11 d. Nr. D1-481


 

Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti

Pirmininkas Gintarė Jociunskaitė, Administracijos direktorė (jai nesant Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
Sekretorius Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
 
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

2019 m. rugpjūčio 12 d. Nr. D1-551


 

Želdynų ir želdinių apsaugos bei priežiūros komisija

Pirmininkas Rita Zmitrulevičienė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyr. specialistė
Pavaduotojas Giedrė Ilgūnaitė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyr. specialistė, vykdanti Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vedėjos pareigas (jai nesant – Michailas Šimčikas, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyr. inžinierius)

 Nariai:

Komisijos narių teisėmis dalyvauti:

Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Seniūnijos, kurios teritorijoje medžiai ir krūmai kertami, genimi ar kitaip pertvarkomi, seniūnas
Martyną Zienius, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos vyr. specialistas (jam nesant, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos paskirtą atstovas)

Saugomose teritorijose, turinčiose direkciją (priklausomai nuo saugomos teritorijos):

Tomas Pikūnas, Metelių regioninio parko direkcijos vyresnysis specialistas (jam nesant – Metelių regioninio parko direkcijos paskirtas atstovas)
Renatas Jakaitis, Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos vyr. specialistas (jam nesant – Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos paskirtas atstovas)
Arūnas Pranaitis, Žuvinto biosferos rezervato direkcijos direktorius (jam nesant – Žuvinto biosferos rezervato direkcijos paskirtas atstovas)
Komisijos narių teisėmis dalyvauti: Kelio juostoje ir kelių apsaugos zonoje VĮ „Kelių priežiūra“ ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai
Nekilnojamųjų kultūros vertybių teritorijose ir jų apsaugos zonose – Alius Baranauskas, Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Alytaus teritorinio padalinio vedėjas (jam nesant – Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Alytaus teritorinio padalinio paskirtas atstovas)
Objektuose, kuriems yra parengti želdinių pertvarkymo projektai, schemos – autorinės priežiūros atstovas
Objektuose, dėl kurių atsiranda želdynų bei želdinių apsauga suinteresuotų nevyriausybinių organizacijų ir vietos bendruomenių atstovų – nevyriausybinių organizacijų ir vietos bendruomenių atstovas

2020 m. rugpjūčio  27 d. Nr. D1-927


 

Nenukirsto valstybinio miško pardavimo asmenims, kurių pastatai yra nukentėje nuo stichinių nelaimių, medienos kiekiui ir kainos mažinimo procentui nustatyti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jo nesant pirmininko pareigas vykdo Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja)
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jos nesant sekretorės pareigas vykdo Dovilė Petkevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė)
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja
Egidijus Markevičius, VĮ Alytaus miškų urėdijos miškotvarkos inžinierius
Dovilė Petkevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

2015 m. gruodžio 4 d. Nr. D1-908


 

Nuostolių, patirtų likviduojant gyvūnų užkrečiamųjų ligų protrūkius, įvertinimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Atitinkamos seniūnijos seniūnas
Juozas Šukevičius, VMVT Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius
Stasė Ankštutienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Alytaus rajone

2014 m. vasario 28 d. Nr. D1-138


 

Rekonstruotų melioracijos statinių pripažinimo tinkamais naudoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Seniūnijos, kurios aptarnaujamoje teritorijoje atlikti melioracijos statinių rekonstrukcijos darbai, seniūnas
Melioracijos statinių statybos atstovas
Melioracijos statinių statybos techninis prižiūrėtojas

2019 m. rugpjūčio 12 d. Nr. D1-552


 

Naudotojų patirtos žalos, vykdant melioracijos darbus, nustatymo nuolatinė komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant - Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

2010 m. rugpjūčio 12 Nr. D1-611


 

Saugaus eismo komisija

Pirmininkė  
Pavaduotojas  
Sekretorė  
 Nariai: Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
VĮ „Alytaus regiono keliai“ atstovas
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas

 

Priemonių ir lėšų, skirtų Alytaus rajono savivaldybės administracijos švietimo centralizuotoms priemonėms, nurašymo komisija

Pirmininkas Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja
Diana Mikelionytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė

 

Nuolatinė komisija savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos konkursams vykdyti

Pirmininkė Jolita Gruzinskienė, Turto valdymo skyriaus vedėja, jai nesant - Dovilė Petkevičienė, Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
Sekretorius Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausioji specialistė
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja, jai nesant - Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Dovilė Petkevičienė, Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisija

Pirmininkė Gabrielė Brazauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė)
Sekretorė Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
 Nariai: Giedrė Aranauskienė, Pivašiūnų gimnazijos socialinė pedagogė
Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Almantas Jakimavičius, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius
Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja
Renata Kruk, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Alytaus rajono savivaldybėje
Janina Šiupšinskienė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
Aidas Kaknevičius, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas (nuo 2018-07-01 iki 2018-12-31)
Renalda Kučinskaitė, Kauno apygardos prokuratūros Alytaus rajono apylinkės prokuratūros prokurorė
Inga Daugirdienė, VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro direktorė

 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurio padaryta žala, dirbantis Žemės ūkio skyriaus specialistas
Irena Jaciūnienė, Valstybinės augalų apsaugos tarnybos inspektorė
Stasė Ankštutienė, Žemės ūkio rūmų organizatorė savivaldai Alytaus rajone

2018 m. kovo 1 d. Nr. D1-144


 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Algirdas VrubliauskasLietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus narys
 Nariai: Giedrė Ilgūnaitė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė
Martynas Zienius, Alytaus rajono agentūros vyresnysis specialistas
Raimundas Pipiras, Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministeris Alytaus skyriaus vyriausiasis specialistas
Laimius Simanavičius, Valstybės įmonės Alytaus miškų ūrėdijos miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius
Arūnas Paršeliūnas, Privačių miškų savininkų asociacijos valdybos narys

 

Nuolat veikianti komisija valstybės tarnautojų prašymams leisti dirbti kitą darbą nagrinėti

Pirmininkė  
Sekretorė  
 Nariai:  
 

 

Darbdavių atrankos komisija

Pirmininkas Jolita Gruzinskienė, Turto valdymo skyriaus vedėja
Sekretorius Rimantas Vabolis, Turto valdymo skyriaus vyr. inžinierius
 Nariai: Reda Barštanienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyresn. specialistė
Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Rimantas Vabolis, Turto valdymo skyriaus vyr. inžinierius

2020 m. balandžio 28 d. Nr. D1-439


 

Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas
 Narys: Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

 


 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Būsto pritaikymo neįgaliesiems komisija

Pirmininkas Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Pirmininko pavaduotoja Jolita Gruzinskienė, Turto valdymo skyriaus vedėja
Sekretorė Jūratė Busilienė, Socialinės paramos skyriaus vyresniąją socialinių išmokų specialistė
 Nariai: Marytė Bernatavičienė, Lietuvos neįgaliųjų asociacijos atstovė
Jūratė Busilienė, Socialinės paramos skyriaus vyresniąją socialinių išmokų specialistė
Michailas Šimčikas, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyriausiasis inžinierius

2019 m. kovo 25 d. Nr. D1-189


 

Pavasarinių šalnų padarinių įvertinimo versliniuose soduose, uogynuose ir žemės ūkio pasėliuose komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas)
Sekretorė Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Seniūnai, žemės ūkio specialistai seniūnijose ir kiti seniūno paskirti asmenys tų seniūnijų, kuriose dėl pavasarinių šalnų nukentėjo pasėliai

2019 m. gegužės 20 d. Nr. D1-340


 

Projekto „Alytaus rajono bendruomeniniai šeimos namai“ partnerio asmeninio asistento paslaugai teikti atrankos komisija

Pirmininkė Gintarė Jociunskaitė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
 Nariai: Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
Gabrielė Brazauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė)
Kristina Kamičaitytė, Finansų ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė

2019 m. gegužės 3 d. Nr. D1-313


 

Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurso komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotojas Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas
 Nariai: Vitana Bručienė, Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė
Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Oksana Nikulinienė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė
Seniūnijos, kurioje vyks konkurso objektų apžiūra, seniūnas

2020 m. gegužės 19 d. Nr. D1-526



 Piniginės socialinės paramos teikimo komisija

Pirmininkė Gintarė Jociunskaitė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė
Sekretorė Lina Valūnienė, Socialinės paramos skyriaus vyresnioji socialinių išmokų specialistė
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Gediminas Krasauskas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Lina Valūnienė, Socialinės paramos skyriaus vyresnioji socialinių išmokų specialistė

2019 m. rugpjūčio 1 d. Nr. D1-522



Nuolatinė komisija nenaudojamiems, apleistiems žemės sklypams nustatyti Alytaus rajono teritorijoje ir sąrašui parengti

Pirmininkas  
Sekretorė Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
 Nariai: Rimantas Avižienis, Nemunaičio seniūnasnis, Nemunaičio seniūnasnko pavaduotojas,
Vitana Bručienė, Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė
Rima Čelkonienė, Pivašiūnų seniūnė
Vladas Čeponis, Simno seniūnas
Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Zita Jadeškienė, Finansų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė
Gintarė Navickienė, Krokialaukio seniūnas
 
Irma Kašėtienė, Daugų seniūnė
Alma Kontrauskienė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyr. specialistė
Arūnas Laukaitis, Raitininkų seniūnas
Gintautas Laukaitis, Punios seniūnas
Vytautas Sinkevičius, Miroslavo seniūnas

Irma Stenionienė, Alovės seniūnė

Kęstutis Tumynas, Alytaus seniūnijos seniūnas

2019 m. birželio 12 d. Nr. D1-408



Alytaus rajono savivaldybės administracijos seniūnijų Piniginės socialinės paramos teikimo komisijos

Alytaus seniūnija

Pirmininkas Kęstutis Tumynas, Alytaus seniūnijos seniūnas
Sekretorė Greta Steponavičiūtė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Jonas Jankauskas, asociacijos „Miklusėniškiai“ narys
Jūratė Juškauskienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
Bronius Kivaras, Radžiūnų seniūnaitis
Laurita Marčiulionienė, Alytaus seniūnijos vyriausioji specialistė
Genadijus Mikulevičius, Genių seniūnaitis
Vytautas Mocevičius, asociacijos „Miklusėniškiai“ pirmininkas
Linas Norkūnas, Luksnėnų seniūnaitis
Živilė Baciuškaitė, bendruomenės „Talokiai“ pirmininkė
Greta Steponavičiūtė, socialinio darbo organizatorė


Alovės seniūnija

Pirmininkė Irma Stenionienė, Alovės seniūnė
Sekretorė Veronika Sadauskienė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Zita Cikanienė, Venciūnų kaimo bendruomenės visuomeninės organizacijos „Venciūnų sodiečiai“ pirmininkė
Jurgita Devyžienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
Jolita Jaruševičienė, UAB „Bastaras“ pensijų nešiotoja
Vaclovas Karalevičius, Alytaus seniūnaitis

Asta Kisielienė, Alovės bendruomenės visuomeninės organizacijos ,,Susiedai“ pirmininkė

Jonas Murauskis, Alovės seniūnaitis
Veronika Sadauskienė, socialinio darbo organizatorė
Jonas Veniukevičius, Venciūnų seniūnaitis


Butrimonių seniūnija

Pirmininkas  
Sekretorė Gedvilė Jusienė, socialinių išmokų specialistė
 Nariai: Zita Lukoševičienė, Butrimonių bendruomenės visuomeninės organizacijos „Šviesa“ pirmininkė
Kolia Jakipčuk, Žemės ūkio skyriaus vyresnysis specialistas
Gedvilė Jusienė, socialinių išmokų specialistė
Kęstutis Patinskas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys

Raminta Sakavičiūtė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis

Laimutė Sudvajienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ atvejo vadybininkė
Valdas Valvonis, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos direktorius
Ineta Žigienė, Vanagėlių seniūnaitė
Honorata Žilinskienė, Butrimonių ambulatorijos šeimos gydytoja
Gražina Žiužnienė, Eičiūnų seniūnaitė


Daugų seniūnija

Pirmininkas Irma Kašėtienė, Daugų seniūnė
Sekretorė Lina Diksienė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Rasa Bakšienė, Daugų II seniūnaitė

Laima Baliukonienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis

Lijana Balkienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ atvejo vadybininkė
Lina Diksienė, socialinio darbo organizatorė
 
Almantas Jakimavičius, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius
Ramunė Gaisrienė, UAB „Disolis“ direktorė
Irena Maževičienė, Kančėnų seniūnaitė
Oksana Miliauskienė, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytoja
Raimonda Šilalienė, Daugų miesto bendruomenės visuomeninės organizacijos ,,Daugų kraštas“ pirmininkė
Diana Šilanskienė, Daugų I seniūnaitė


Krokialaukio seniūnija

Pirmininkas Krokialaukio seniūnas
Sekretorė Rasa Venčkauskienė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Alfonsas Čižauskas, Ūdrijos seniūnaitis
Rimas Krutulis, asociacijos „Santaikos kaimo bendruomenė“ pirmininkas
Jurgita Mikulionienė, VŠĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
Gintautas Kalasauskas, Krokialaukio seniūnaitis
Rasa Navakauskienė, Simno kultūros centro Santaikos filialo administratorė
Laimutė Ravinskienė, raštininkė
Janina Šiupšinskienė, asociacijos „Krokialaukio kaimo bendruomenė“ pirmininkė
Idalija Šukevičienė, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos direktorė
Janina Vaitkevičienė, individualios įmonės savininkė
Rasa Venčkauskienė, socialinio darbo organizatorė
Zuzana Venčkauskienė, asociacijos „Krokialaukio kaimo bendruomenė“ narė


Miroslavo seniūnija

Pirmininkas Vytautas Sinkevičius, Miroslavo seniūnas
Sekretorė Birutė Vaičiulienė, socialinių išmokų specialistė
 Nariai: Živilė Baciuškaitė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
Oksana Čeponienė, Parėčėnų seniūnaitė
Antanas Damkus, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Sonata Gražulienė, Alytaus r. Miroslavo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Rūta Marcinkevičienė, Vankiškių seniūnaitė
Jūratė Matulevičienė, Miroslavo seniūnaitė
Vidimantas Pocevičius, Kumečių seniūnaitis
Valdas Rinkevičius, ūkininkas
Rimas Seilius, Parėčėnų kaimo bendruomenės ,,Mažoji sodybėlė“ pirmininkas
Birutė Vaičiulienė, socialinių išmokų specialistė


Nemunaičio seniūnija

Pirmininkas Rimantas Avižienis, Nemunaičio seniūnas
Sekretorė Nijolė Jegelevičienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
 Nariai: Danutė Česnulevičienė, asociacijos „Nemunaičio bendruomenė“ pirmininkė
Nijolė Jegelevičienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
Danguolė Kuniejienė, Nemunaičio BPGK bendruomenės slaugytoja
Saulius Ludavičius, Nemunaičio seniūnaitis
Lina Norkevičienė, raštininkė
Stasys Parulis, Užupių seniūnaitis


Punios seniūnija

Pirmininkas Gintautas Laukaitis, Punios seniūnas
Sekretorė  
 Nariai: Vaclovas Baranauskas, SB „Versmė“ valdybos pirmininkas
Alvydas Bernatavičius, Žagarių bendruomenės pirmininkas
Giedrė Brazauskienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
Fabijonas Delinda, SB „Dzūkija“ valdybos pirmininkas, Medukštos kaimo bendruomenės pirmininkas
Dalė Džervienė, viešosios įstaigos Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Punios medicinos punkto bendruomenės slaugytoja
Ramūnas Griškonis, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjas
Irena Kaškonienė, Punios seniūnaitė
Zenonas Kazlauskas, Vaisodžių seniūnaitis
Ipolitas Makulavičius, Raižių seniūnaitis
Ineta Mikalonytė-Stankevičienė, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus vedėja
Marija Ražanauskienė, Vaisodžių kaimo bendruomenės visuomeninės organizacijos „Vaisodžiai“ valdybos narė
Laimutė Žūsinienė, Alytaus rajono kultūros centro Punios skyriaus kultūrinių renginių organizatorė


Pivašiūnų seniūnija

Pirmininkas Rima Čelkonienė, Pivašiūnų seniūnė
Sekretorė Laima Navickienė, socialinio darbuotojo padėjėja
 Nariai: Irena Burneikienė, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Junčionių filialo vyresnioji bibliotekininkė
Virginija Gudaitienė, Gervėnų seniūnaitė
Pranas Jauneika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazijos direktorius
Marytė Jegelevičienė, asociacijos „Pivašiūniškiai“ narė
Sigitas Karlonas, Pivašiūnų globos namų direktorius
Laima Navickienė, socialinio darbuotojo padėjėja
Dalia Petrukaitienė, SB „Dobilas“ pirmininkė, kaimo bendruomenės ,,Bazorai“ pirmininkė
Stasė Tarasevičienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis
Nerijus Urbanavičius, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjas
Lena Slavinskienė, Pivašiūnų seniūnaitė
Renata Stanevičienė, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Mikalavo filialo vyresnioji bibliotekininkė
Vida Vrubliauskienė, Junčionių seniūnaitė


Raitininkų seniūnija

Pirmininkas Arūnas Laukaitis, Raitininkų seniūnas
Sekretorė Daiva Padegimienė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Birutė Baranauskienė, raštininkė
Aurelijus Krukonis, Žemės ūkio skyriaus specialistas
Valdas Leonavičius, Ryliškių seniūnaitis
Algis Liaukonis, Makniūnų seniūnaitis
Daiva Padegimienė, socialinio darbo organizatorė
Deiva Petrauskienė, asociacijos „Makniūnų sodžiaus bendruomenė“ narė
Stanislovas Vitkauskas, Meškasalio seniūnaitis
Danutė Šmitienė, VšĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis


Simno seniūnija

Pirmininkas Vladas Čeponis, Simno seniūnas
Sekretorė Snieguolė Vilkaitienė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Alė Andriuškevičienė, Simno II seniūnaitijos seniūnaitė
Vydas Baravykas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Rita Daugirdaitė, socialinio darbo organizatorė
Audrius Graužys, UAB „Virtual business corporation“ vadovas
Danutė Kazlauskienė, seniūnijos raštininkė
Antanas Malaškevičius, Ąžuolinių seniūnaitis
Jūratė Overaitytė, Simno ambulatorijos vedėja, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narė
Aira Ruseckaitė, socialinio darbuotojo padėjėja
Lina Vansauskienė, Kavalčiukų seniūnaitė
Snieguolė Vilkaitienė, socialinio darbo organizatorė
Jolita Marčiulaitienė, VŠĮ „Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su šeimomis

2019 m. birželio 14 d. Nr. D1-424


Pagalbos teikimo kiaulių laikytojams už biologinio saugumo priemonių reikalavimų įgyvendinimą, įvertinimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorius Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant - Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Jonas Vaikšnoras, Alytaus VMVT patarėjas (jam nesant Juozas Šukevičius, vyriausiasis veterinarijos gydytojas inspektorius)
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant - Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
Stasė Ankštutienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Alytaus rajone

2019 m. spalio 16 d. Nr. D1-718 

 
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-06 11:49:32

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528