Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2024     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2023 m.
Interesų grupėPavadinimasData Pasiūlymai
Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Nerijus Mikelionis bei Slaugos padalinio vadovas Donatas Paliulionis. Dėl GMP plėtros Alytaus rajone Sausio mėn. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas priėmė  Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktorių Nerijų Mikelionį bei Slaugos padalinio vadovą Donatą Paliulionį. Susitikimo metu greitosios medicinos pagalbos tinklo plėtrą Alytaus rajone. 
Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Dėl švietimo Vasario mėn.  Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje, susitiko su ministre Jurgita Šiugždiniene. Aptarė įtraukiojo ugdymo klausimus bei Profesinio mokymo centro, Daugų technologijos ir verslo mokyklos, Simno specialiosios mokyklos veiklos perspektyvas.
Buvęs Alytaus miesto meras, buvęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius.  Dėl gražėjančio ir augančio Alytaus rajono.  Vasario mėn.  Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su buvusiu Alytaus miesto meru, buvusiu Lietuvos policijos generaliniu komisaru Vytautu Grigaravičiumi. Susitikimo metu kalbėtasi įvairiomis temomis – nuo realybe tampančių planų atgaivinti Nemuno laivybą, iki greitosios medicinos pagalbos tinklo išplėtimo Alytaus rajone, kelių tvarkymo.
Žemės ūkio darbuotojų profesinės sąjungos Alytaus apskrities skyriaus garbės pirmininkė, šios profsąjungos Respublikinės tarybos prezidiumo narė Danutė Bačinskienė. Minint Pasaulinę socialinio teisingumo dieną Vasario mėn. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su buvusia ilgamete Žemės ūkio darbuotojų profesinės sąjungos Alytaus apskrities skyriaus vadove, garbės pirmininke Danute Bačinskiene. Susitikimo metu domėjosi dabartine moters veikla ir laisvalaikio pomėgiais, gyrė už aktyvią koncertinę veiklą, dalyvavimą įvairiuose rajono renginiuose.
Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Liudmila Makselienė. Dėl Neįgaliųjų draugijos veiklos Kovo mėn. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su Neįgaliųjų draugijos pirmininke Liudmila Makseliene aptarti draugijos veiklos, iškylančių problemų.
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Dėl socialinės apsaugos klausimų Balandžio mėn. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, kur su ministre Monika Navickiene aptarė rūpimus socialinės apsaugos klausimus, kylančias problemas Alytaus rajone.
Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Liudmila Makselienė ir Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Alytaus miesto ir rajono skyriaus pirmininkė Daiva Markinienė.  Dėl įstaigų veiklos Gegužės mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Neįgaliųjų draugijos pirmininke Liudmila Makseliene ir Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Alytaus miesto ir rajono skyriaus pirmininke Daiva Markiniene aptarti įstaigų veiklos, iškylančių problemų.
Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras. Dėl Kurnėnų Lauryno Radžiukyno mokyklos statinių komplekso įveiklinimo Gegužės mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė ir vicemeras Aurimas Truncė susitiko su Alytaus profesinio rengimo centro direktoriumi Vytautu Zubrumi aptarti galimybių ir pasiūlymų Kurnėnų Lauryno Radžiukyno mokyklos statinių komplekso įveiklinimui.
AB „Kelių priežiūra“ atstovė Dalia Višinskienė.  Dėl kelių būklės Gegužės mėn. Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė kartu su AB „Kelių priežiūra“ aptarė Alytaus rajono kelių būklę, pasiūlymus, kaip ją pagerinti.
AB „Kelių priežiūra“. Dėl kelių būklės Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė kartu su AB „Kelių priežiūra“ aptarė Alytaus rajono kelių būklę, pasiūlymus, kaip ją pagerinti.
Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas, atliekantis viršininko funkcijas, Aidas Peleckas. Dėl galimybių bendradarbiauti vykdant gaisrų prevencijos projektus rajono gyventojams Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merei Rasai Vitkauskienei susitikimo metu priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai pateikė siūlymų, kurie padėtų labiau informuoti žmones apie kylančias gaisro grėsmes dėl nesaugaus elgesio su ugnimi, netvarkingos elektros instaliacijos, krosnių, kaminų. Pasak jų, informuoti reikia visus gyventojus, ypač didelį dėmesį skiriant vaikams, organizuojant jiems švietėjiškus, prevencinius konkursus, įvairias iniciatyvas. Ugniagesių turimos priemonės kuklios, todėl savivaldybės pagalba ir bendradarbiavimas, bendri švietėjiški projektai labai reikalingi.
Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovai. Dėl bendradarbiavimo galimybės Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovais aptarti tarnybos veiklos, bendradarbiavimo galimybės.
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro ir atliekų vežėjo UAB „Kauno švara“ atstovai. Dėl atliekų tvarkymo Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė susitiko su Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro ir atliekų vežėjo UAB „Kauno švara“ atstovais aptarti teikiamas atliekų tvarkymo paslaugas.
Baidarininkai Mindaugas ir Simonas Maldoniai. Dėl vaikų užimtumo Dauguose Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitikimo su baidarininkai Mindaugu ir Simonu Maldoniais metu aptarė vaikų užimtumo klausimus, Dauguose esančias palankias sąlygos rengti aukšto meistriškumo varžybas, taip pat poreikį užtikrinti sportuojantiems vaikams ne tik bazinius poreikius, bet ir motyvaciją sportuoti.
Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė. Dėl šešėlinės ekonomikos Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė su Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininke Judita Stankiene aptarė rajono savivaldybės pajamų surinkimą, galimą institucijų bendradarbiavimą, siekiant mažinti nelegalaus darbo, šešėlinės veiklos, pajamų slėpimo atvejus.
Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai. Dėl Sveikatos centrų kūrimo Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Sveikatos apsaugos ministerijos atstovais aptarti galimybės steigti Alytaus rajono savivaldybės sveikatos centrą.
UAB „Ignitis“ atstovai. Dėl elektromobilių stotelių Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su UAB „Ignitis“ atstovais aptarti galimybės įrengti elektromobilių stoteles.
Užimtumo tarnybos atstovai. Dėl situacijos darbo rinkoje Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Užimtumo tarnybos atstovais, su kuriais kalbėjo apie mažesnį už šalies vidurkį nedarbą Alytaus rajone bei opią ilgalaikių, nemotyvuotų bedarbių problemą.
VšĮ „Tėviškės namai“. Dėl bendradarbiavimo galimybės Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su VšĮ „Tėviškės namaiׅ“ atstovais. Susitikimo metu įstaiga papasakojo apie savo veiklą, kalbėjosi dėl bendradarbiavimo galimybės.
Alytaus rajono buriavimo iniciatyvos vadovas Julius Babravičius. Dėl būriavimo iniciatyvos Alytaus rajone Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė priėmė Alytaus rajono buriavimo iniciatyvos vadovą Julių Babravičių, kuris kalbėjo apie galimybę atgaivinti Didžiulio ežerą Dauguose ir pritaikyti jį vandens pramogoms.
Vidaus vandens kelių direkcija.  Dėl Nemuno vagos gilinimo Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko Vidaus vandens kelių direkcija. Susitikime aptarti Nemuno vagos gilinimo darbai, Nemuno įveiklinimas.
Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierė Milda Vainiūtė. Dėl socialinių paslaugų teikimo savivaldybėje Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Lietuvos Respublikos Seimo kontroliere Milda Vainiūte aptarti socialines paslaugas, jų prieinamumą rajono gyventojams bei viešojo administravimo paslaugų kokybę, kuri ypač aktuali rajono gyventojams.
UAB „Ordo“ atstovai. Dėl rangos darbų Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė ir vicemeras Aurimas Truncė susitiko su UAB „Ordo“ atstovais aptarti galimų rangos darbų Alytaus rajone.
„Ralio aplink Lietuvą 2023“ organizatoriai. Dėl „Ralio aplink Lietuvą 2023“ Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė ir vicemeras Aurimas Truncė susitiko su „Ralio aplink Lietuvą 2023“ organizatoriais, kurie padėkojo merei ir savivaldybės administracijai už pagalbą organizuojant ralį Dauguose, pasidžiaugė sklandžiu bendradarbiavimu.
Jaunimo reikalų agentūros atstovai. Dėl Jaunimo reikalų situacijos Alytaus rajone Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Jaunimo reikalų agentūros atstovais. Bendradarbiavimas su Jaunimo reikalų agentūra galimas tiek mentorystės, tiek vienkartinės finansinės injekcijos, tiek tiesioginių pirkimų pagrindu. Susitikimo dalyviai sutarė, kad priimtiniausias būtų finansavimo modelis, pagal kurį atvirojo darbo su jaunimu paslaugos tris mėnesius būtų finansuojamos agentūros lėšomis, o kitus tris mėnesius apmokėtų pati savivaldybė. Preliminariai iš savivaldybės biudžeto prireiktų apie 4 tūkst. eurų. Pasibaigus bendradarbiavimui, savivaldybė turėtų savarankiškai užtikrinti paslaugų tęstinumą ir finansavimą.
Lietuvos Raudonojo kryžiaus Alytaus skyriaus vadovė Aldona Turauskytė. Dėl bendradarbiavimo galimybės Birželio mėn. Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė susitiko su Lietuvos Raudonojo kryžiaus Alytaus skyriaus vadove Aldona Turauskyte. Susitikimo metu įstaigos vadovė papasakojo apie savo veiklą, kalbėjosi dėl bendradarbiavimo galimybės.
Alytaus apskrities vyrų krizių centro vadovas Virginijus Tamulionis. Dėl veiklos ir bendradarbiavimo Liepos mėn. Susitikime dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė. Pristatyta centro veikla, pasiūlyta savivaldybei bendradarbiauti stiprinant šeimos gerovę.
Pivašiūnų parapijos klebonas monsinjoras Vincas Baublys. Dėl Žolinės šventės Liepos mėn. Susitikime dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė. Aptarė Žolinės šventės organizavimą, reikalingą savivaldybės, seniūnijos pagalbą. Pasiūlyta keistis informacija ir kreiptis prireikus pagalbos. 
Užubalių kaimo bendruomene. Dėl bendruomenės veiklos ir vykdomų projektų Liepos mėn. Su bendruomenė atstovais ir pirmininke Filomena Lazauskiene susitiko merė Rasa Vitkauskienė, vicemeras Aurimas Truncė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja, laikinai einanti direktorės pareigas, Andrė Zenevičienė.  Aptarti bendruomenės projektai, veikla, problemos, pasiūlyta bendradarbiauti su savivaldybe, informuoti gyventojų poreikius, problemas. 
Savivaldybės tarybos narys, verslininkas Mindaugas Aldonis. Dėl planuojamo renginio Liepos mėn. Vicemeras Aurimas Truncė aptarė Valstybės dienos šventės dalyvių priėmimą. 
UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro“ akcininkų ir Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos atstovų susitikimas Takniškių kaime. Dėl „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro“ veiklos Liepos mėn. Dalyvavo vicemeras Aurimas Truncė , administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas. Aptartos įmonės teikiamos paslaugos, pasiūlyta glaudžiai bendradarbiauti, keistis informacija, aktualia gyventojams su atsakingais administracijos darbuotojais, seniūnijomis dėl atliekų tvarkymo.
ESO atstovai. Dėl teikiamų paslaugų Rugpjūčio mėn. Dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė, vicemeras Aurimas Truncė, direktorius Vytas Arbačiauskas. Aptartos teikiamos paslaugos, problemos, pasiūlyta teikti savivaldybei gyventojams aktualią informaciją, informuoti apie problemas.
Saulius Janulevičius. Dėl moto trasos įveiklinimo vietos Alytaus rajone Rugpjūčio mėn. Dalyvavo vicemeras Aurimas Truncė. Pasiūlyta analizuoti galimybes rajone sutvarkyti moto trasą, organizuoti sporto renginius.
Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos atstovai. Dėl Nemuno vagos gilinimo, Punios prieplaukos Rugpjūčio mėn. Dalyvavo direktorius Vytas Arbačiauskas, aptartos galimybės, pasiūlyta bendradarbiauti, keistis informacija.
Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius Svajūnas Žukauskas. Dėl bendradarbiavimo, informavimo, lėšų Rugpjūčio mėn. Dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė, pasiūlyta glaudžiai bendradarbiauti teikiant rajono gyventojams sveikatos priežiūros paslaugas, informuojant apie paslaugas, ieškoti savivaldybės paramos galimybių.
Trečiojo amžiaus universiteto atstovai. Dėl veiklos Rugsėjo mėn. Merė Rasa Vitkauskienė aptarė organizacijos veiklą, susipažino su planais, pasiūlė glaudžiai bendradarbiauti organizuojant vyresnio amžiaus rajono gyventojų švietimą ir užimtumą.
„Perkūnkalnio“ bendruomenės pirmininkė Aldona Jankauskienė. Dėl veiklos ir projektų Rugsėjo mėn. Merė Rasa Vitkauskienė susipažino su organizacijos veikla, vykdomais projektais, pasiūlė teikti informaciją savivaldybei apie gyventojų problemas, glaudžiai bendradarbiauti jas sprendžiant. 
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas. Dėl atliekų tvarkymo Rugsėjo mėn. Merė Rasa Vitkauskienė, vicemeras Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas aptarė teikiamas paslaugas, gyventojų informavimą, pasiūlė bendradarbiauti su atsakingais specialistais ir seniūnijomis dėl paslaugų teikimo kokybės.  
Nuotolinis susitikimas su Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovais.  Dėl naujų metodikų taikymo kelių statyboje Rugsėjo mėn. Merė Rasa Vitkauskienė, vicemeras Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas išklausė informaciją, pasiūlė nuolat informuoti savivaldybę apie  naujas metodikas kelių statyboje.
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriumi „Litgrid“. Dėl pastotės Alytaus rajone Rugsėjo mėn. Vicemeras Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas susipažino su esama situacija, pasiūlė bendradarbiauti su savivaldybe informuojant gyventojus apie „Litgrid“ veiklą.
Susitikimas su Šiaulių banko atstovais. Dėl paslaugų Spalio mėn. Merė Rasa Vitkauskienė, vicemeras Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas susipažino su paslaugomis, pasiūlė gyventojams aktualią informaciją nuolat teikti savivaldybei.

Alytaus miesto poliklinikos direktorius Marius Jasaitis.

Dėl sveikatos centrų Spalio mėn. Susitikime dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė, pasiūlyta keistis informacija ir bendradarbiauti dėl Alytaus rajono savivaldybės sveikatos centro kūrimo funkcinio bendradarbiavimo būdu.
Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Bronius Bieliauskas.  Dėl dviračių ir pėsčiųjų takų plėtros bei sujungimo  Lapkričio mėn. Dalyvavo vicemeras Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas, pasiūlyta išanalizuoti situaciją ir galimybes.
Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Liudmila Makseliene. Dėl organizacijos veiklos Lapkričio mėn. Merė Rasa Vitkauskienėsusipažino su organizacijos veikla, vykdomais projektais, pasiūlė teikti informaciją savivaldybei apie problemas, glaudžiai bendradarbiauti jas sprendžiant.
Statybinių medžiagų gamybos įmonių, statybos ir kelių statybos rangovų įmonių atstovai. Dėl paslaugų Lapkričio mėn. Dalyvavo vicemeras Aurimas Truncė susipažino su teikiamomis paslaugomis, pasiūlė sekti savivaldybės informaciją apie skelbiamus pirkimus ir dalyvauti konkursuose.
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas. Dėl atliekų tvarkymo Lapkričio mėn. Dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė, vicemeras Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas. Pasiūlyta dėl paslaugų teikimo bendradarbiauti ir su seniūnaičiais.
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro susitikime su ekspertais.  Dėl saulės elektrinės atsipirkimo Gruodžio mėn. Dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė, pasiūlyta nuolat teikti informaciją, aktualią gyventojams.
Susitikimas su „Maltos ordino“ atstovais. Dėl pagalbos gyventojams Gruodžio mėn. Dalyvavo merė Rasa Vitkauskienė, pasiūlyta nuolat teikti informaciją, aktualią gyventojams, paramą, bendradarbiauti sprendžiant problemas.
 
Paskutinis atnaujinimas: 2024-03-05 10:38:46

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais 8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0017.30 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Padalinio, kuriam pavesta aptarnauti besikreipiančius asmenis, kontaktai (8 315) 69 019,
el. p. [email protected]
Kalba, kuria gali būti aptarnaujami valstybinės kalbos nemokantys asmenys anglų k., rusų k.

Asmenų aptarnavimas
Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. [email protected]
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528