Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Sausis
    2022     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2021-11-29 - Savivaldybės informacija - Kalėdinis – sportinis renginys Miroslavo gimnazijoje

Jau ketvirtus metus Miroslavo gimnazijos „Sporto fanų“ komanda dalyvauja Kazickų šeimos fondo programoje „Jaunimas gali“. Programa ugdo asmeninius bei socialinius gebėjimus ir suteikia užimtumą bei siūlo sveiko gyvenimo galimybes jaunimui Lietuvos regionuose. Mokiniai džiaugiasi ir didžiuojasi būdami šios programos dalimi. Jaunimas susiranda draugų iš visos Lietuvos, dalyvauja įvairiuose renginiuose, susitikimuose, organizuoja šventes savo bendruomenei, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, praplečia savo akiratį bei mokosi įgūdžių, kurie padės ateityje.

 

Viena iš smagiausių bei atsakingiausių programos „Jaunimas gali“ auklėtinių užduočių – surengti kalėdinį-sportinį renginį savo bendruomenei. Ši užduotis ne tik pradžiugina visą gimnaziją, tačiau kartu padeda „Sporto fanams“ tapti dar stipresne komanda bei įveikti visas iškilusias problemas. Šiais metais lapkričio 26 dieną kartu su trenere Ingrida Rauličkiene žengtas dar didesnis žingsnis pirmyn: suorganizuota nepamokinio ugdymo diena ,,Sveikai gyventi yra smagu“ visai gimnazijos bendruomenei – 1–4 klasių, 5–8 klasių, I–IV gimnazijos klasių mokiniams. Smagu, jog prie šventės prisidėjo ir gimnazijos mokinių taryba su kuruojančia mokytoja Aušra Asakavičiene bei gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Žilinskiene.

Šventė prasidėjo nuo bendravimo su klasių auklėtojomis, kurios vedė klasėse prevencinės programos „Savu keliu“ valandėles, o vėliau mokinių laukė kūrybinės dirbtuvės – klasių bei kitų gimnazijos erdvių puošimas.

Na, ir, žinoma, buvo daug įdomių susitikimų! Kadangi veiklas dėl pandeminės situacijos buvo privalu organizuoti atskirų klasių mokiniams koncentrais, tai buvo dar vienas iššūkis organizatoriams. Su sporto žurnalisto darbo kasdienybe IIg, IIIg, IVg klasės buvo supažindintos susitikimo su šios profesijos atstove –LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė-Nalivaikiene metu. Mokiniai išgirdo apie šios patrauklios veiklos specifiką, apie tai, kokių charakterio bruožų reikia turėti, kad galėtumei įrodyti savo profesionalumą. Labai nuoširdžiai viešnia dalijosi įspūdžiais apie tai, kokių reportažų teko parengti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Kiti įdomūs susitikimai buvo su Andrejumi Avchimovičiumi, „Sėkmės mokyklos“ įkūrėju, ir kitais šios organizacijos atstovais. IIg, IIIg, IVg klasių mokiniai išgirdo pasakojimus apie konkrečių žmonių gyvenimą, apie situacijas, kaip rinkosi savo būsimas profesijas. Jaunuoliai buvo padrąsinti, kad nebijotų keisti jau pasirinktą veiklą, kad save išbandytų gal net savanoriaujant. Susitikimuose su programos „Jaunimas gali“ koordinatore Aiste Bertašiene mokiniai išbandė aktyvius metodus, kurie mokė vaikus dirbti komandoje, lavino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, meninius sugebėjimus.

Smagu, jog prie Miroslavo gimnazijos šventės prisidėjo Saulius Janulevičius, kuris į gimnaziją atvyko su garsiais lenktynininkais: Mantu Rajacku – Lietuvos plento žiedinių motociklų čempionato 2 vietos prizininku bei Pabaltijo Estijos – Suomijos čempionato laimėtoju; Nerijumi Sipavičiumi – daugkartiniu Lietuvos motokroso čempionu. Lenktynininkai pasakojo apie savo kelią į didįjį sportą, apie patirtį ir išgyvenimus lenktynių metu. Jie įtikinamai paaiškino, kodėl reikia keliaujant turėti saugumo priemones, kaip saugiai elgtis kelyje.

Jaunesniesiems mokiniams vyko susitikimas su Tadu Stankevičiumi, Alytaus Varsa-Stronglaso rankininku, Lietuvos rinktinės žaidėju, kuris vaikus supažindino su rankinio sporto šaka. Svečias papasakojo apie savo kelią į didįjį rankinį, apie klubus, kuriuose žaidė, ir apie iškovotus laimėjimus. Atsivežęs rankinio kamuolius leido mokiniams juos palyginti su kitų sporto šakų kamuoliais, atsakė į mokinių klausimus. Ragino mokinius daugiau judėti, sportuoti, išbandyti save rankinio treniruotėse.

Kiekvienai klasei gimnazijos „Sporto fanai“ paruošė ir vykdė Kahoot viktoriną. Taip pat vyko ir daug aktyvių veiklų: žaistas tinklinis, kvadratas, vyko mankšta su kineziterapeute Dovile Bunevičiūte.

Mažieji susitiko su Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialiste, dalyvavo judriosiose estafetėse, žaidė, mankštinosi.

Visi susitikimai buvo ir informatyvūs, ir įdomūs bei naudingi. Renginio organizatoriai dėkoja svečiams už jų skirtą laiką Miroslavo gimnazijos mokiniams. Programos „Jaunimas gali“ trenerė Ingrida Rauličkienė tikisi dar ne kartą susitikti bendruose projektuose.

Miroslavo gimnazijos informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528