2019
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2019-05-20 - Naujienos
Savivaldybės informacija - Atvirame Panevėžio miesto grappling imtynių čempionate simniškiai iškovojo keturis medalius

Gegužės 18 dieną Panevėžio lengvosios atletikos maniežo salėje vyko atviras Panevėžio miesto grappling čempionatas, kuriame varžėsi 197 sportininkai iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Alytaus rajono garbę gynė Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos bei dziudo klubo „DO“ Simno skyriaus jaunieji dziudistai, treniruojami Rolando Lukoševičiaus. Jie dalyvavo kovose NO GI (be kimono) ir GI (su kimono) kovose.

Geriausiai sekėsi simniškiams. Raimondai Mažeikaitei, kuri kovose NO GI (be kimono), dalyvaudama sunkesnėje svorio kategorijoje iki 61 kg, iškovojo antrąją vietą, kovose GI (su kimono), svorio kategorijoje iki 57 kg, taip pat iškovojo antrąją vietą. O varžybų pabaigoje, dalyvaudama absoliučioje svorio kategorijoje, Raimonda iškovojo trečiąją vietą. Tomas Kirkliauskas svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo trečiąją vietą.

Grappling – imtynių rūšis, susiformavusi iš kelių kovinio sporto imtynių rūšių: dziudo, sambo, braziliško džiuditsu ir kitų imtynių, kurių esmė – priversti priešininką pasiduoti fiksuojant skausmingus veiksmus.