Alovės herbas. Herbinis skydas perkirstas sidabrine juostele į mėlyną ir raudoną laukus. Viršutiniame vaizduojama auksinė dievo Apvaizdos akis, apačioje – trys sidabriniai bezantai (monetos).
Alovės seniūnijai herbas įteiktas 2008 m.
Butrimonių herbas. Žaliame skydo lauke vaizduojama stilizuota trijų auksinės spalvos kelių sankryža, kurios centre pavaizduota juoda linija damaskinuota trikampė aikštė.
Butrimonių seniūnijai herbas įteiktas 2001 m.
Daugų herbas. Sidabriniame lauke ant žalios kalvelės (skydo papėdė) stovi mėlynais šarvais apsitaisęs karys, laikantis dešinėje rankoje tokios pačios spalvos alebardą, kairėje – rytietišką skydą, prie juosmens nedidelis kalavijas. Kario ranka ir veidas natūralios spalvos, sijonas ir antpečiai žali, jų kraštai ir pagražinimai, taip pat ir šalmo plunksnos, šalmo ir skydo briauna, diržas auksiniai, alebardos kotas juodas.
Daugų seniūnijai herbas įteiktas 1998 m.
Krokialaukio herbas. Sidabriniame skydo lauke pavaizduotas pasukta galva raudonas žirgas.
Krokialaukio seniūnijai herbas įteiktas 2007 m.
Miroslavo herbas. Mėlyname fone sidabro spalvos koplyčia su aukso spalvos kryžiumi. Koplyčioje – aukso spalvos varpas.
Miroslavo seniūnijai herbas įteiktas 2004 m.
Nemunaičio herbas. Mėlyname lauke (papėdė žalia) vaizduojamas Šv. Kazimieras, laikantis dešinėje rankoje auksinį kryžių, kairėje žalią lelijos šakelę su sidabriniais žiedais. Šventasis dėvi raudonus marškinius ir apsiaustą, papuoštą šermuonėlio kailiu, ant galvos – raudona su auksiniais lankais Lietuvos kunigaikščių karūna. Veidas ir rankos natūralios spalvos, plaukai juodi, apavas auksinis.
Nemunaičio seniūnijai herbas įteiktas 1999 m.
Punios herbas. Skydas perskeltas į du laukus. Priekiniame sidabriniame lauke vaizduojamas Šv. Stanislovas, prikeliantis iš rudo kapo rudaplaukį Piotroviną. Vyskupo kapa ir mitra raudonos, nimbas, pastoralo spiralė ir gumbas, kapos ir mitros kraštai auksiniai. Abiejų figūrų marškiniai, vyskupo apykaklė, pastoralo lazda sidabriniai. Kūnai natūralios spalvos. Užpakaliniame mėlyname lauke sidabrinė pasaga galais į viršų, iš jos kyla sidabrinė strėlė su raudona plunksna.
Punios seniūnijai herbas įteiktas 1998 m.
Pivašiūnų herbas. Mėlyname fone pavaizduota Pivašiūnų Švč. Mergelė Marija su kūdikėliu; herbo papėdėje – heraldinis trikalvis, simbolizuojantis bažnyčios, mokyklos ir piliakalnio kalnelius.
Pivašiūnų seniūnijai herbas įteiktas 2006 m.
Simno herbas. Sidabriniame lauke vaizduojamas Šv. Povilas su sidabriniais marškiniais ir raudonu apsiaustu. Jis dešine ranka remiasi į nukreiptą į apačią sidabrinį su auksine rankena kalaviją, kairėje laiko auksinę Evangelijų knygą. Kūnas natūralios spalvos, barzda ir plaukai sidabriniai, nimbas ir sandalai auksiniai.
Simno seniūnijai herbas įteiktas 1999 m.
|