Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2024     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2023-12-01 - Savivaldybės informacija - Susitikime gyventojais – nuo planuojamų darbų iki grąžintų Kalėdų

Alytaus rajono vadovai po darbo valandų toliau aktyviai organizuoja susitikimus su gyventojais. Šįkart lankėsi Alytaus seniūnijoje, kur sulaukė prašymų sutvarkyti gatves, kelius, įrengti vandentiekio ir nuotekų sistemas, apšvietimą. Tačiau daugiausiai džiaugsmo ir net ovacijų sukėlė merės Rasos Vitkauskienės žinia, kad į tvarkomų sąrašą įtraukti netoli Kurnėnų esanti Draugystės gatvė, kurią, pasak gyventojų, ankstesnė valdžia buvo apleidusi kaip Grinčas Kalėdas.

Kvietimas – konstruktyviam pokalbiui

Į Luksnėnuose vykusį susitikimą su gyventojais atvyko Alytaus rajono savivaldybės merė R. Vitkauskienė, vicemeras Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas, merės patarėja Agnė Mažeikienė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja Andrė Zenevičienė, Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Latvys, SĮ „Simno komunalininkas“ direktoriaus pavaduotojas,  laikinai vykdantis direktoriaus funkcijas, Ernestas Šimanskas.

„Labai džiaugiuosi, kad aktyviai dalyvaujate Alytaus rajono gyvenime. Kad jums ne tas pats, kaip veikia komunikacijos, teikiamos paslaugos, kaip atrodo gatvės, šaligatviai, viešosios erdvės. Mes esame tam, kad išgirstume jūsų lūkesčius, norus, problemas. Tikrai nenorime nuspręsti už jus. Priešingai, norime tartis, diskutuoti, kartu priimti sprendimus. Jūsų nuomonė mums pati svarbiausia, nes jūs čia gyvenate ir tik jūs geriausiai žinote, ko tikrai reikia, o kas prioritetų sąraše gali palaukti“, – su gyventojais kalbėjo merė R. Vitkauskienė.

Dėmesys – kelių, gatvių remontui

Gyventojams aktualiausias gatvių, kelių remontas, asfaltavimas. „Tuos darbus, kuriuos matome, kad galime įgyvendinti greitai, organizuojame jau kitiems metams. Sudėtingesnių projektų gali tekti palūkėti, tačiau ir patys sau keliame užduotį – didelę dalį jų suspėti padaryti per kadenciją. Tiek jūsų, tiek mūsų norai ir lūkesčiai dideli, tačiau galimybės tokios, kokios yra. Kartu dėliojamės prioritetus ir jeigu galim, darom“, – kalbėjo vicemeras A. Truncė.

Rajono vadovai pradėjo nuo džiugios žinios Butrimiškių kaimo gyventojams – kitąmet planuojama išasfaltuoti Pavasario gatvės 360 m ruožą.

„Ką dar tikrai galime padaryti kitąmet – tai išasfaltuoti kelią į Rugelio sodų bendriją Norūnų kaime.

Taip pat suremontuosime kelio Ūdrija-Aniškis-Luksnėnai 850 metrų ruožą  – iki pat Aniškio sodų bus įrengta asfaltbetonio danga“, – gyventojams pažadėjo merė R.Vitkauskienė.

Kadencijos planuose yra numatyta išasfaltuoti Likiškėlių kaimo, Raistelio gatvės, 740 m ruožą ir  Radžiūnų kaime esančios Nemuno gatvės 820 m ruožą.

Šiuo metu Miklusėnuose naujai nupirkta kelkraščių tvarkymo paslauga ir pavasarį, kai tik leis oro sąlygos, kelkraščiai bus atpilti skaldos mišiniu. Darbus vykdys AB „Kelių priežiūra“. Atstatyti kelkraščius pažadėta ir Pavasario g. Luksnėnuose.

Luksnėniškiams taip pat aktualus automobilių stovėjimo aikštelių prie daugiabučių namų sutvarkymas. To prašo Parko ir Jaunimo gatvėse esančių daugiabučių gyventojai. Jau kitąmet šiems darbams bus pradėta rengti projektinė dokumentacija, o po to vykdomi darbai.

Aktualūs – ir vandentiekio bei nuotekų sistemų klausimai

Gyventojai kėlė klausimą dėl Miklusėnuose, Naujakurių gatvėje vandens ir nuotekų, o Margirio gatvėje – vandens tinklų įrengimo. Merė paaiškino, kad šiuo metu rengiamas vandentvarkos specialiojo plano keitimas, parengus ir taryboje patvirtinus minimą planą, kitų metų antrame pusmetyje bus numatytos plėtros kryptys ir finansavimo lėšos. Bus pradėtas projekto regimas.

Kitąmet Luksnėnų kaime, Parko, Akacijų, Sodo ir Žiedo gatvėse, planuojama pirkti nuotekų įrengimo projektavimo darbus.

Investicijos – ir apšvietimui

Miklusėnuose gyventojai prašė papildomo apšvietimo Putinų ir Žemaitės gatvėse. Putinų gatvėje trys šviestuvai jau įrengti, o Žemaitės gatvėje 100 metrų neapšviestame ruože kitąmet planuojama papildomai įrengti dvi atramas su šviestuvais.

Apšvietimo prašoma ir Butrimiškių gyvenvietėje, Ūdrijos kelio gatvėje. Tai valstybinės reikšmės kelias. Lietuvos automobilių kelių direkcija ruožą nuo Alytaus iki Butrimiškių yra įtraukusi į Nacionalinį pėsčiųjų-dviračių takų žemėlapį, tad kartu su tako įrengimu bus įrengtas ir apšvietimas.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais 8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0017.30 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Padalinio, kuriam pavesta aptarnauti besikreipiančius asmenis, kontaktai (8 315) 69 019,
el. p. [email protected]
Kalba, kuria gali būti aptarnaujami valstybinės kalbos nemokantys asmenys anglų k., rusų k.

Asmenų aptarnavimas
Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. [email protected]
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528