Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Sveikatos priežiūra
Alytaus rajono savivaldybės vykdomų visuomenės sveikatos priežiūros funkcijų įgyvendinimo 2015 metų ataskaita

Alytaus rajono savivaldybės vykdomų visuomenės sveikatos priežiūros funkcijų įgyvendinimo 2014 metų ataskaita


Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centras

Viešoji įstaiga Alytaus rajono savivaldybės Pirminės sveikatos priežiūros centras yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos iš valstybės ir savivaldybės turto lėšų įsteigta įstaiga, teikianti asmens sveikatos priežiūros paslaugas pagal sutartis su užsakovais. PSPC – tai juridinis asmuo, turintis ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, savo anspaudą, sąskaitą banke.

Įstaigos steigėjas – Alytaus rajono savivaldybės taryba.

Įstaigos buveinė – Naujoji g. 48, Alytus.

Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas – gerinti Lietuvos gyventojų sveikatą, sumažinti sergamumą, kokybiškai teikti medicinos paslaugas.

Įstaiga savo veikloje vadovaujasi LR Konstitucija, Sveikatos priežiūros įstaigų, Sveikatos sistemos, Viešųjų įstaigų, Sveikatos draudimo ir kitais įstatymais, teisės aktais, įstatais, direktoriaus įsakymais.

Pagrindiniai įstaigos veiklos uždaviniai: organizuoti ir teikti nespecializuotas ir specializuotas, kvalifikuotas pirminės asmens sveikatos priežiūros ambulatorines ir stacionarines paslaugas Alytaus miesto ir rajono gyventojams.

Pagrindinės veiklos sritys: slaugos ligonių priežiūra ir gydymas, bendrosios praktikos gydytojų veikla, odontologinė veikla, viduriniojo medicinos personalo veikla, laboratorijų veikla, veikla, kuri pagerintų personalo ir pacientų darbo ir poilsio sąlygas.

Įstaigos valdymo organas yra administracija. Ji organizuoja ir valdo įstaigos veiklą. Direktorius Gediminas Krasauskas. Tel./Fax. 8 315 71412, el. paštas: alytus@pspc.lt

ALYTAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PADALINIŲ ADRESAI IR DIRBANTYS ASMENYS

Daugiau informacijos www.pspc.lt


VšĮ Alytaus rajono Greitosios medicinos pagalbos stotis

Viešoji įstaiga Alytaus rajono greitosios medicinos pagalbos stotis (toliau tekste – Įstaiga) yra pelno nesiekianti ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, teikiantis asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Įstaiga savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos respublikos Viešųjų įstaigų įstatymu, kitais įstatymais bei teisės aktais bei visuotinio dalininko susirinkimo sprendimais.

Įstaiga turi ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, savo anspaudą, sąskaitas bankuose.

Įstaigos steigėja – Alytaus rajono savivaldybės taryba.

Įstaigos buveinė – Ligoninės g. 12, LT – 62114 Alytus, Lietuvos Respublika.

Įstaigos finansiniai metai sutampa su kalendoriniais metais.

Įstaigos veiklos laikotarpis neribotas.

Pagrindiniai įstaigos veiklos tikslai – gerinti žmonių sveikatą, sumažinti žmonių mirtingumą, kokybiškai teikti medicinos paslaugas.

Įstaigos veiklos sritis: organizuoti ir teikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas, kurias teikti teisę suteikia įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija.

Pagrindiniai įstaigos veiklos uždaviniai: organizuoti ir teikti nespecializuotas, kvalifikuotas pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas Alytaus miesto ir rajono gyventojams – šios paslaugos teikiamos pagal iškvietimus į namus, viešose vietose, darbo vietose, gydymo įstaigose. Esant reikalui, asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos Lietuvos Respublikos gyventojams, užsieniečiams, asmenims be pilietybės.

Direktorius Aleksandras Bružas

VšĮ Alytaus rajono savivaldybės
Greitosios medicinos pagalbos stotis
Įmonės kodas 253724440
Ligoninės g. 12,
LT-62114 Alytus
Direktorė tel./faks. (8~315) 74747;
Buhalterija (8~315) 52190
alytausgmp@mail.lt

Pacientai, jų artimieji ar kiti asmenys į VšĮ Alytaus rajono savivaldybės GMP stotį gali kreiptis visą parą telefonais:

Telekomo abonentai 03, (8~315) 52702
Omnitel abonentai 103
Bitė GSM abonentai 033
Tele-2 abonentai 033


Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras yra Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos iš savivaldybės biudžeto iš dalies išlaikoma savivaldybės biudžetinė visuomenės sveikatos priežiūros įstaiga (toliau tekste – Biuras).

Biuras savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymu, Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos įstatymu, Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros įstaigų įstatymu, Lietuvos Respublikos visuomenės sveikatos priežiūros įstatymu, kitais teisės aktais ir šiais nuostatais.

Biuro steigėjas – Alytaus rajono savivaldybės taryba.

Biuras yra viešasis juridinis asmuo, turintis ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą.

Biuro adresas: Naujoji g. 48, 62381 Alytus.

Pagrindinis Biuro veiklos tikslas – rūpintis savivaldybės gyventojų sveikata, vykdyti savivaldybės (kelių savivaldybių) teritorijoje Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais reglamentuojamą savivaldybių visuomenės sveikatos priežiūrą, siekiant mažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą, gerinti gyvenimo kokybę, teikiant kokybiškas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas.

Pagrindinė Biuro veiklos sritis – Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais reglamentuojamų savivaldybės visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų organizavimas ir teikimas fiziniams ir juridiniams asmenims savivaldybės teritorijoje, taip pat kelių savivaldybių teritorijoje, jeigu tai yra nustatyta Biuro steigėjo ir kitų savivaldybių sudarytoje sutartyje.

Direktorė Dalia Kitavičienė. Tel.: 8 611 30259, el. paštas : arsavsb@gmail.com

daugiau informacijos

 

 
Paskutinis atnaujinimas: 2016-07-21 11:40:15

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528