Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2016-11-29 - Naujienos - Kai mes kartu, mums niekas nebaisu!

2016 m. lapkričio 26 dieną į jaukią Butrimonių gimnaziją rinkosi pradinių klasių mokiniai ir jų šeimų nariai. Čia vyko jau vienuoliktasis šeimų rytmetis „Mes kartu 2016“. Neatsitiktinai šis renginys jau tapęs tradiciniu: vienas iš pagrindinių gimnazijos uždavinių – aktyvinti mokinių tėvų ir gimnazijos bendradarbiavimą. Mokinių tėvai įsisukę į nesibaigiančių darbų karuselę ne visuomet atranda laiko pažvelgti į vaiko sąsiuvinį, paskaityti pasaką, pamatyti krentančius lapus ar snaiges, įsiklausyti į tylą, išgirsti savo širdies plakimą, skirti dėmesio mylimiems žmonėms, pastebėti jų norus ir svajones. Abipusė parama ir pagalba yra svarbi sėkmingo vaikų ugdymo sąlyga. Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas naudingas ir tuo, kad bendra veikla suartina tėvus ir vaikus, kelia tiek tėvų, tiek pedagogų autoritetą. Tik bendraudami ir bendradarbiaudami galime pasiekti gerų rezultatų, nes tėvai atlieka daugelį socialinių vaidmenų. Jie šeimoje – įkvepėjai ir drąsintojai, padėjėjai ir palaikytojai, stebėtojai ir vertintojai, planuotojai ir organizatoriai, iniciatoriai ir dalyviai.

Psichologas L. Steinbergas teigia, kad tėvų įsitraukimas į mokyklinę vaiko veiklą prisideda prie vaiko sėkmės. Jis sako, kad vaikas kuria savo vertybių sistemą pagal tai, ką mano esant vertinga jo tėvams. Kitaip tariant, įsitraukdami į sūnaus ar dukros mokyklinę veiklą tėvai parodo, kad mokykla ir mokslas yra jiems svarbūs. Taip pat tai tampa svarbu ir jų vaikams. Tėvų bendravimas su mokykla veikia ne tik akademinius pasiekimus, bet ir savęs vertinimo sistemą. Ir niekas neabejoja, kad vaikai, kurių tėvai glaudžiai bendradarbiauja su mokykla, saugesni jaučiasi mokykloje, geriau mokosi. Svarbus aspektas – neformalūs santykiai, kuriais siekiama sudominti tėvus socialiniu gimnazijos gyvenimu ir skatinti bendradarbiauti.

Šįsyk mokiniai ir jų šeimos nariai rinkosi ne į varžytuves. Suaugę šeimų nariai buvo kviečiami aktyviai praleisti laiką su vaikais ir vaikaičiais: kartu jie mokėsi šokti linijinį šokį „Letkis“, žaidė netradicinius žaidimus: „Perduok draugui šilumą, rūpestį ir meilę“, „Paruošk dovaną Kalėdų seneliui“, dalyvavo konkurse „Kalėdų senelio padėjėjo vietai užimti“, išbandė rankos taiklumą, kojos miklumą. Tėčiai pasirodė tikri kasų pynimo ekspertai: jie taip greitai pynė kasas, kad nespėjome pamatyti, kuris buvo pirmas. Po arbatos pertraukėlės visi darbavosi kūrybinių darbų dirbtuvėse. Stebino vaikų ir jų tėvelių kūrybiškumas, puiki nuotaika. Rezultatas – gimnazijos fojė puošianti Kalėdų eglutė su vaikų ir jų šeimų narių pagamintais žaisliukais bei sveikinimais.

Pasibaigus rytmečiui gimnazijos direktorius Valdas Valvonis dėkojo visiems už aktyvų ir gausų dalyvavimą, įteikė padėkos raštus bei atsiminimo dovanėles – simbolinę žvakelę, kuri primins, kad šeima ir mokykla turi bendrą siekį – kurti gėrį, meilę, nuoširdumą, palaikymą ir draugystę. Už turiningą ir prasmingą renginį, džiugias akimirkas, puikią nuotaiką, už galimybę pabūti drauge mokinių tėveliai dėkojo renginį organizavusioms pradinių klasių mokytojoms: Ginai Griškonienei, Nijolei Karkauskaitei, Ritai Peckuvienei, Sigutei Žvinakienei, gimnazijos direktoriui V. Valvoniui, muzikos mokytojai Neringai Valvonienei, kūno kultūros mokytojams Arūnui Simonaičiui ir Oksanai Zakarauskaitei-Paplauskienei, šokio mokytojai Živilei Patinskaitei, mokytojo padėjėjai Liusei Gecevičienei, mokyklos darbuotojai Marytei Kačianauskienei, įgarsinusiems ir fotografavusiems renginį vyresniųjų klasių mokiniams Airydui Balynui ir Gustui Buzaičiui.

                                                                                       Butrimonių gimnazijos mokytoja Rita Peckuvienė

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528