Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2017     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Darbo grupės ir komisijos

Alytaus rajono savivaldybės tarybos balsų skaičiavimo komisija

Pirmininkas Gintautas Radžiukynas, savivaldybės tarybos narys
 Nariai: Vydas Baravykas, savivaldybės tarybos narys
Zita Lukoševičienė, savivaldybės tarybos narė
Simas Salickas, savivaldybės tarybos narys
Petras Valiūnas, savivaldybės tarybos narys

 

Alytaus rajono savivaldybės tarybos teisėsaugos ir teisėtvarkos komisija

Pirmininkas Vydas Baravykas, savivaldybės tarybos narys
 Nariai: Rimas Gecevičius, savivaldybės tarybos narys
Zita Lukoševičienė, savivaldybės tarybos narė

 

Alytaus rajono savivaldybės tarybos etikos komisija

Pirmininkė Monika Ražanauskienė, savivaldybės tarybos narys
Pirmininkės pavaduotojas Stasys Parulis, Užupių seniūnaitis
 Nariai: Arvydas Balčiūnas, savivaldybės mero pavaduotojas
Antanas Damkus, savivaldybės tarybos narys
Rimas Krutulis, Santaikos seniūnaitis
Ipolitas Makulavičius, Raižių seniūnaitis
Roma Mikelionienė, Simno I seniūnaitė
Simas Salickas, savivaldybės tarybos narys
Monika Ražanauskienė, savivaldybės tarybos narė
Petras Valiūnas, savivaldybės tarybos narys
Stasys Parulis, Užupių seniūnaitis
Vida Vrubliauskienė, Junčionių seniūnaitė
Honorata Žilinskienė, savivaldybės tarybos narė

 

Etikos komisijos informacija


 

Alytaus rajono savivaldybės tarybos peticijų komisija

Pirmininkas Rimas Gecevičius, savivaldybės tarybos narys
 Nariai: Kęstutis Patinskas, savivaldybės tarybos narys
Arvydas Balčiūnas, savivaldybės mero pavaduotojas

 

Alytaus rajono savivaldybės tarybos antikorupcinė komisija

Pirmininkas Vytautas Mikelionis, savivaldybės tarybos narys
 Nariai: Vydas Baravykas, savivaldybės tarybos narys
Rimas Gecevičius, savivaldybės tarybos narė
Gintautas Kalasauskas, Krokialaukio seniūnaitis
Saulius Ludavičius, Nemunaičio seniūnaitis
Jūratė Overaitytė, savivaldybės tarybos narė
Gintautas Radžiukynas, savivaldybės tarybos narys
Albinas Venčkauskas, savivaldybės tarybos narys
Živilė Žėkaitė, Verebiejų seniūnaitė

 

Alytaus  rajono savivaldybės visuomeninė administracinių ginčų komisija

Pirmininkė Jolanta Jankauskienė, Lietuvos teisininkų draugijos Alytaus skyriaus narė
Pirmininkės pavaduotojas Romualdas Jučas, Alytaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Administravimo ir personalo skyriaus vedėjas
Sekretorė Irma Jestremskienė, Lietuvos teisininkų draugijos Alytaus skyriaus narė
 Nariai: Renata Truncienė, Alytaus teritorinės darbo biržos vyriausioji specialistė
Algimantas Vrubliauskas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės žemės ūkio ir kaimo bendruomenių projektų komisija

Pirmininkas Algirdas Vrubliauskas, savivaldybės meras
 Nariai: Aloyzas Jaciunskas, savivaldybės tarybos narys
Jolanta Kručkauskaitė, administracijos direktorė
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas

 

Alytaus rajono savivaldybės saugaus eismo komisija

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Pirmininkės pavaduotojas Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Vaiva Baliukonytė, Teisės skyriaus vyriausioji specialistė
Tadas Milgevičius, Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Vytautas Paškevičius, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės saugumo projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Aloyzas Jaciunskas, savivaldybės tarybos narys
Sekretorius Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja
Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Sergejus Riabininas (Sergej Riabinin), savivaldybės mero patarėjas
Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės religinių bendruomenių projektų finansavimo komisija

Pirmininkė Jūratė Overaitytė, savivaldybės tarybos narė
 Nariai: Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja
Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Vytenis Skendelis, Komunalinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamų mokinių užimtumo projektų koordinavimo vertinimo komisija

Pirmininkas Vytautas Zubras, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Sekretorė Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė
 Nariai: Renata Kruk, Socialinės paramos skyriaus socialinė darbuotoja
Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas
Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Daiva Žemaitaitytė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja

 

 

Alytaus rajono savivaldybės verslo plėtros komisija

Pirmininkas - Arvydas Balčiūnas, mero pavaduotojas

Nariai:

Jolanta Kručkauskaitė, administracijos direktorė

Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja

Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja

Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja

Gintautas Radžiukynas, savivaldybės tarybos narys

Sergejus Riabininas (Sergej Riabinin), mero patarėjas

Savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos konkursams vykdyti komisija

Pirmininkė – Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja
Jai nesant - Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Sekretorius - Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas
Nariai:

Arturas Ališauskas, Komunalinio ūkio skyriaus vyr. inžinierius

Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyresn. buhalterė

Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas

Alytaus rajono savivaldybės kultūros projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas – Algirdas Vrubliauskas, savivaldybės meras
Sekretorė - Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė
Nariai:

Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja

Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė

Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Jurgita Kanapickė, Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė

Vytautas Zubras, savivaldybė tarybos narys

 

 

Alytaus rajono savivaldybės jaunimo veiklos skatinimo projektų vertinimo ir atrankos komisijos

Pirmininkė – Jūratė Overaitytė, savivaldybės tarybos narė

Nariai:

 Jurgita Kanapickė, Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė

Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė

Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja

Jurgita Osinskienė, Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Alytaus rajono kultūros centrų akreditavimo komisija

 
Nariai:

Vytas Arbačiauskas, savivaldybės tarybos narys

Arvydas Balčiūnas, savivaldybės mero pavaduotojas

 


Monika Ražanauskienė, savivaldybės tarybos narė

Honorata Žilinskienė, savivaldybės tarybos narė

Civilinės būklės aktų įrašų liudijimų sunaikinimo komisija

Pirmininkė –Erinija Perednikaitė, laikinai einanti Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vedėjos pareigas
Komisijos sekretorė - Liudmila Kavaliauskienė, Civilinės metrikacijos skyriaus vyresnioji specialistė 

Narės:

Liudmila Kavaliauskienė, Civilinės metrikacijos skyriaus vyresnioji specialistė

Rūta Neciunskienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė

 Prašymų renginiams organizuoti nagrinėjimo komisija

Pirmininkė – Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Pirmininkės pavaduotojas- Arvydas Balčiūnas, mero pavaduotojas

Sekretorė - Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Nariai:

Vytenis Skendelis, Komunalinio ūkio skyriaus vyr. specialistas

Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja

Nijolė Radžiūnienė, Ūkio skyriaus vedėja

Mantas Struckus, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas.

Siūlymų Alytaus rajono garbės piliečio vardui suteikti nagrinėjimo komisija

Pirmininkas – Algirdas Vrubliauskas, Alytaus rajono savivaldybės meras
Nariai:

Arvydas Balčiūnas, savivaldybės mero pavaduotojas

Kęstutis Patinskas, savivaldybės tarybos narys

Monika Ražanauskienė, savivaldybės tarybos narė

Vytautas Zubras, savivaldybės tarybos narys

 Komisija medžiojamųjų gyvūnų padarytai žalai apskaičiuoti

Pirmininkas - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

Sekretorė - Aldona Pipirienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Nariai:

Zenonas Kareiva, Komunalinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

Aldona Pipirienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Seniūnijoje, kurioje padaryta žala, seniūnas

Komisijos darbe kviečiamas dalyvauti komisijos pirmininko pavaduotoju Evaldas Dainauskas, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus pirmininkas ir komisijos nario teisėmis Laimis Simanavičius, VĮ Alytaus miškų urėdijos miško apsaugos inžinierius, kai žala padaroma miškui

 Naudotojų patirtos žalos, vykdant melioracijos darbus, nustatymo

Pirmininkas - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant - Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas)

Sekretorė - Aldona Pipirienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant - Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)

Nariai:

Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

Aldona Pipirienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Seniūnijoje, kurioje padaryta žala, seniūnas

 Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti ir sąrašui sudaryti

Pirmininkas - Jolanta Kručkauskaitė, administracijos direktorė (jai nesant - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
Sekretorė -

Nariai:

Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas

Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 Nuostolių, patirtų likviduojant gyvūnų užkrečiamų ligų protrūkius komisija

Pirmininkas - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

Sekretorė - Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

 

Komisijos darbe komisijos nario teisėmis kviečiami Alytaus apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vedėjas-veterinarijos inspektorius Juozas Šuškevičius ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Alytaus rajone Stasė Ankštutienė

 Išvadoms teikti dėl agresyvių šunų ir kitų pavojingų gyvūnų įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, prekybos leidimų išdavimo komisija

Pirmininkas - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

Sekretorė - Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Nariai:

Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė

Aidas Kaknevičius, Daugų policijos nuovados viršininkas

Laima Neveckienė, vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė

Dmitrij Riabinin, Visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiasis specialistas

Vilius Ašmenskas, Komunalinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

 Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

Nariai:

Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Aldona Pipirienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Seniūnijoje, kurioje padaryta žala, dirbantis žemės ūkio skyriaus specialistas

Komisijos darbe kviečiama dalyvauti Irena Jaciūnienė, Valstybinės augalų apsaugos tarnybos inspektorė ir Stasė Ankštutienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Alytaus rajone

Rekonstruotų melioracijos statinių pripažinimo tinkamais naudoti komisija

Pirmininkas - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

Nariai:

Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

Aldona Pipirienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Seniūnijos, kurios aptarnaujamoje teritorijoje atlikti melioracijos statinių rekonstrukcijos darbai, seniūnas

Komisijos darbe kviečiamas dalyvauti komisijos nario teisėmis melioracijos statinių projektuotojas, perengęs tikrinamų melioracijos statinių projektą

Nurodoma, kad komisijos darbe privalo dalyvauti statytojo (užsakovo) atstovas, melioracijos statinių statybos rangovo atstovas ir melioracijos statinių techninis prižiūrėtojas

Sugadintų griežtos apskaitos dokumentų ir blankų (,,Purkštuvo“, ,,Ūkininko ūkio įregistravimo“ pažymėjimų, ,,Traktoriaus ir savaeigės mašinos registracijos liudijimo“, ,,Traktoriaus, savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talono“ nurašymo komisija

Pirmininkas - Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Nariai:
Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamų sporto rėmimo projektų vertinimo komisija

Pirmininkas -  Gintautas Radžiukynas, savivaldybės tarybos natys

Sekretorius - Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas

Nariai:
Arvydas Balčiūnas, savivaldybės mero pavaduotojas
Ramūnas Bielevičius, savivaldybės mero patarėjas
Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas

Lėšų,  skirtų švietimo centralizuotoms priemonėms, nurašymo komisija

Pirmininkas – Rimantas Židanavičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas

Sekretorė – Nijolė Kiguolienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė
Narės:
Rasa Kubiliūtė, Ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

Diana Mikelionytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė

Alytaus rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisija

Pirmininkas – Vytautas  Paškevičius,  Švietimo  ir  sporto skyriaus  vyr. specialistas

Sekretorė – Nijolė Kiguolienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyr. specialistė
Nariai:
Giedrė Aranauskienė, Švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centro spec. pedagogė

Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja

Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė

Almantas Jakimavičius, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius

Aistė Grigaravičiūtė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė

Daiva Žemaitaitytė, Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja 

Vitalija Vitkauskienė, Ūdrijos pagrindinės mokyklos direktorė
 

Komisijoje nario teisėmis dalyvauja:

Donatas Griškaitis, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio  Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės vyresnysis specialistas

Laima Lubauskienė, Alytaus rajono apylinkės prokuratūros prokurorė

Komisija  netekusiems galios išsilavinimo pažymėjimų blankų likučiams nurašyti

Pirmininkas – Rimantas Židanavičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas

Narės:
Nijolė Kiguolienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė
 

Komisija medžioklės plotų vienetams sudaryti bei jų riboms pakeisti

Pirmininkas - Algirdas Vrubliauskas, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus narys.

Nariai:

Giedrė Ilgūnaitė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vedėja

Martynas Zienius, Alytaus rajono agentūros vyresnysis specialistas

Raimundas Pipiras, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Alytaus skyriaus vyriausiasis specialistas

Laimius Simanavičius, Valstybės įmonės Alytaus miškų urėdijos miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius

Arūnas Paršeliūnas, Privačių miškų savininkų asociacijos valdybos narys

 

 
Paskutinis atnaujinimas: 2017-01-24 12:51:44

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528