Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Tarybos sudėtis
Eil.
Nr.
Vardas, PavardėElektroninis paštasTelefono
numeris
1 Vytas Arbačiauskas (DP) vytasarbaciauskas@gmail.com 8 600 00 374
2 Arvydas Balčiūnas (SD) arvydas.balciunas@arsa.lt 8 698 80 533
3 Vydas Baravykas (SD) vydas.baravykas@zuv.lt 8 686 97 607
8 655 00 403
4 Gintaras Chščenavičius (TS-LKD) vet.gintaras65@gmail.com 8 687 20 865
5 Antanas Damkus (TS-LKD) antdamkus@gmail.com 8 686 05 832
6 Povilas Dzenkus (DP) p.dzenkus@gmail.com 8 679 68 800
7 Ramunė Gaisrienė (TS-LKD) ramgaisr@gmail.com 8 682 10 042
8 Rimas Gecevičius (TS-LKD) rim.gecevicius@gmail.com 8 687 34 080
9 Aloyzas Jaciunskas (SD) aloyzas.jaciunskas@gmail.com 8 687 55 193
10 Jonas Juravičius (LV-ŽS) lacionys@gmail.com 8 620 32 050 
11 Zita Lukoševičienė (DP) zitalukoseviciene@gmail.com 8 650 79 054
12 Vytautas Mikelionis (DP) v.mikelionis01@gmail.com 8 682 23 606
13 Jūratė Overaitytė (TS-LKD) overaityte.j@gmail.com 8 686 88 104
14 Kęstutis Patinskas (DP) kestutispatinskas@gmail.com 8 686 53 533
15 Gintautas Radžiukynas (TS-LKD) mokykla@simnozum.lt 8 687 22 955
16 Monika Ražanauskienė (TS-LKD) monikarazanauskiene@gmail.com 8 698 40 768
17 Albinas Venčkauskas (TS-LKD) albinas.venckauskas@gmail.com 8 699 82 261
18 Simas Salickas (TS-LKD) simas@salickas.lt 8 682 10 045
19 Aurimas Truncė (DP) trunceaurimas@gmail.com 8 616 23 644
20 Justas Truncė (DP) trunce.justas@gmail.com 8 621 76 963
8 677 80 173
21 Juozas Pilvelis (LV-ŽS) j.pilvelis@gmail.com 8 615 28 028
22 Rasa Vitkauskienė (DP) rasa.vitkauskiene@yahoo.com 8 686 48 809
23 Algirdas Vrubliauskas (TS-LKD) meras@arsa.lt 8 614 22 000
24 Vytautas Zubras (LRLS) vzubras@gmail.com 8 682 23 604
25 Honorata Žilinskienė (TS-LKD) savana.honorata@gmail.com 8 698 43 421
 
Paskutinis atnaujinimas: 2017-02-09 14:30:11

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528