Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos darbo grupės ir komisijos

Sugadintų griežtos apskaitos dokumentų ir blankų („Purkštuvo“, „Ūkininko ūkio įregistravimo“ pažymėjimų, „Traktoriaus ir savaeigės mašinos registracijos liudijimo“, „Traktoriaus, savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talono“) nurašymo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

 

Alytaus rajono savivaldybės jaunimo veiklos skatinimo projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkė Jūratė Overaitytė, savivaldybės tarybos narė
 Nariai: Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja
Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Jurgita Kanapickė, Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė
Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė

 

Alytaus rajono savivaldybės kultūros projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Algirdas Vrubliauskas, savivaldybės meras
Sekretorė Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė
 Nariai: Gintarė JociunskaitėFinansų ir investicijų skyriaus vedėja
Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Indrė Mikelionytė-Pranculevičienė, Komunikacijos skyriaus vedėja
Česlova Mocevičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas
Vytautas Zubras, savivaldybės tarybos narys

 

Medžiojamų gyvūnų padarytos žalos apskaičiavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Pavaduotojas Evaldas Dainauskas, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus pirmininkas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dovilė Giedraitienė, Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas
Kai žala padaroma miškui Laimius Simanavičius, VĮ Alytaus miškų urėdijos miško apsaugos inžinierius
Kai žalą padaro medžiojamieji gyvūnai, kuriuos medžioti yra uždrausta visus metus, arba kai žalą ūkiniams gyvūnams padaro vilkai Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento atstovas

 

Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė (jai nesant – Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
Sekretorius Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 

Nenukirsto valstybinio miško pardavimo asmenims, kurių pastatai yra nukentėje nuo stichinių nelaimių, medienos kiekiui ir kainos mažinimo procentui nustatyti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jo nesant pirmininko pareigas vykdo Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja)
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jos nesant sekretorės pareigas vykdo Dovilė Slavinskaitė, Alytaus rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė)
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja
Egidijus Markevičius, VĮ Alytaus miškų urėdijos miškotvarkos inžinierius
Dovilė Slavinskaitė, Alytaus rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

 

Nuostolių, patirtų likviduojant gyvūnų užkrečiamųjų ligų protrūkius, įvertinimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Atitinkamos seniūnijos seniūnas
Juozas Šukevičius, VMVT Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius
Stasė Ankštutienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Alytaus rajone

 

Rekonstruotų melioracijos statinių pripažinimo tinkamais naudoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Seniūnijos, kurios aptarnaujamoje teritorijoje atlikti melioracijos statinių rekonstrukcijos darbai, seniūnas
Melioracijos statinių projektuotojas, parengęs tikrinamų melioracijos statinių projektą

 

Naudotojų patirtos žalos, vykdant melioracijos darbus, nustatymo nuolatinė komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant - Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

 

Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė (jai nesant – Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 

Alytaus rajono savivaldybės Religinių bendruomenių projektų finansavimo komisija

Pirmininkė Jūratė Overaitytėsavivaldybės tarybos narė
 Nariai: Gintarė JociunskaitėFinansų ir investicijų skyriaus vedėja
Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Vytenis Skendelis, Komunalinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Prašymų renginiams organizuoti nagrinėjimo komisija

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, mero pavaduotojas
Sekretorė Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė
 Nariai: Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja
Nijolė Radžiūnienė, Ūkio skyriaus vedėja
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Mantas Struckas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas

 

Saugaus eismo komisija

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Pavaduotojas Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
VĮ „Alytaus regiono keliai“ atstovas
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas

 

Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamų sporto rėmimo projektų vertinimo komisija

Pirmininkas Gintautas Radžiukynas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Arvydas Balčiūnas, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Ramūnas Bielevičius,  Alytaus rajono savivaldybės mero patarėjas
Jolanta Kručkauskaitė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė
Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Priemonių ir lėšų, skirtų Alytaus rajono savivaldybės administracijos švietimo centralizuotoms priemonėms, nurašymo komisija

Pirmininkas Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Diana Mikelionytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė

 

Nuolatinė komisija savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos konkursams vykdyti

Pirmininkė Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja, jai nesant - Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Sekretorius Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisija

Pirmininkas Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Sekretorė Aistė Grigaravičiūtė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Aistė Grigaravičiūtė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja
Almantas Jakimavičius, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius
Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė
Janina Šiupšinskienė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Donatas Griškaitis, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės vyresnysis specialistas
Renata Kučinskaitė, Kauno apygardos Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorė

 

Alytaus rajono savivaldybės verslo plėtros komisija

Pirmininkas Arvydas Balčiūnas, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas
 Nariai: Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja
Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Jolanta Kručkauskaitė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė
Gintautas Radžiukynas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Sergejus Riabininnas (Sergej Riabinin), Alytaus rajono savivaldybės mero patarėjas

 

Alytaus rajono savivaldybės Visuomenės saugumo projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Aloyzas Jaciunskas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Sekretorius Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja
Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Sergejus Riabininnas (Sergej Riabinin), Alytaus rajono savivaldybės mero patarėjas
Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurio padaryta žala, dirbantis Žemės ūkio skyriaus specialistas
Irena Jaciūnienė, Valstybinės augalų apsaugos tarnybos inspektorė
Stasė Ankštutienė,  Žemės ūkio rūmų organizatorė savivaldai Alytaus rajone

 

Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo bendruomenių projektų finansavimo vertinimo komisija

Pirmininkas Algirdas Vrubliauskas, savivaldybės meras
 Nariai: Aloyzas Jaciunskas, savivaldybės tarybos narys
Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 

Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiamų mokinių užimtumo projektų koordinavimo vertinimo komisija

Pirmininkas Vytautas Zubras, savivaldybės tarybos narys
Sekretorė Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Renata Kruk, Socialinės paramos skyriaus socialinė darbuotoja
Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Snieguolė Sakalauskienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė

 

Civilinės būklės aktų įrašų liudijimų sunaikinimo komisija

Pirmininkė Erinija Perednikaitė, Teisės skyriaus vedėja
Sekretorė Liudmila Kavaliauskienė, Civilinės metrikacijos skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Liudmila Kavaliauskienė, Civilinės metrikacijos skyriaus vyresnioji specialistė
Rūta Neciunskienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė

 

Išvadoms teikti dėl agresyvių šunų ir kitų pavojingų gyvūnų įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, prekybos leidimų išdavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė
Aidas Kaknevičius, Daugų policijos nuovados viršininkas
Laima Neveckiene, vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė
Dmitrij Riabinin, Visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Algirdas VrubliauskasLietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus narys
 Nariai: Giedrė Ilgūnaitė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vedėja
Martynas Zienius, Alytaus rajono agentūros vyresnysis specialistas
Raimundas Pipiras, Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministeris Alytaus skyriaus vyriausiasis specialistas
Laimius Simanavičius, Valstybės įmonės Alytaus miškų ūrėdijos miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius
Arūnas Paršeliūnas, Privačių miškų savininkų asociacijos valdybos narys

 

Alytaus rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų vertinimo komisija

Pirmininkas Vytautas Zubras, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Sekretorė Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Arvydas Balčiūnas, Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja
Česlova Mocevičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas

 

Nuolat veikianti komisija valstybės tarnautojų prašymams leisti dirbti kitą darbą nagrinėti

Pirmininkė Indrė Gočeldienė, Teisės skyriaus vyr. specialistė
Sekretorė Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresn. specialistė
 Nariai: Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresn. specialistė
Diana Mikelionytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyr. specialistė

 

 
Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-24 13:19:47

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528