Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2017-09-01 - Naujienos - Alytaus rajone nuskambėjo Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1-osios skambutis į mokyklos suolus sukvietė Alytaus rajono mokinius, darbus pradėjo pedagogai. Pasidžiaugti naujais mokslo metais, pasveikinti mokinius, mokytojus ir tėvelius į ugdymo įstaigas vyko Alytaus rajono savivaldybės atstovai.   

Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko sveikinimus gimnazijų bendruomenėms perdavė jo pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vykdanti vedėjo funkcijas, Česlova Mocevičienė, Komunikacijos skyriaus vedėja Indrė Mikelionytė–Pranculevičienė.

 „Linkiu, kad mokykla taptų atradimų namais, o Alytaus rajonas – mylimas kraštas“, – kalbėjo vicemeras.

Rugsėjo 1-osios šventė neaplenkė ir Pivašiūnų gimnazijos. Sveikinimo žodį čia tarė Pivašiūnų gimnazijos direktorius Pranas Jauneika. Jis pasidžiaugė, kad mokslo metus gimnazija pradeda neįprastomis sąlygomis: tęsiami gimnazijos renovacijos darbai. „Tikiu, kad po renovacijos mokykla bus jauki, šilta ir pilna vaikų juoko“, – sakė direktorius. „Per vasarą pradėjome naujų projektų, gimnazijoje pradėta taikyti Olweus patyčių prevencijos programa, siūlomos naujos neformaliojo ugdymo programos“, – apie naujoves kalbėjo P. Jauneika.

Pasveikinti Pivašiūnų gimnazijos bendruomenės atvyko ir Pivašiūnų amatų centro darbuotojai: Milda Stanevičienė ir Vytautas Franckevičius.

Po Rugsėjo 1-osios šventės Pivašiūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos bažnyčioje Šv. mišias už Pivašiūnų gimnazijos bendruomenę aukojo klebonas mons. V. Baublys.

Mokslo ir žinių šventė Alytaus r. meno ir sporto mokykloje

Rugsėjo 1-ąją Alytaus r. meno ir sporto mokykloje duotas startas naujų mokslo metų pradžiai!

Šventės dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Dovilė Jaciūnienė,  sveikinimo žodį tarė Alytaus r. savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas ir Daugų seniūnė Irma Kašėtienė.

Linkėta, kad kiekvienam šie mokslo metai taptų tobulėjimo, atradimų, naujų minčių bei idėjų metais.

Mokyklos direktorė pirmokėliams įteikė dovanėlės ir padėkos raštais apdovanojo mokytojus: Sigitą Junevičių, Laimutę Aleksiupienę, Laimą Zalanskienę, Ingridą Vaitkienę.

Šventę koncertavo aktyviausi muzikos skyriaus mokiniai: Skaistė Makselytė fortepijonu atliko D. Aleksanderio pjesę „Zigzagas“ (mokytoja Joana Laugalienė), kanklininkė Iveta Truncytė atliko garsiąją Ūdrio ariją iš V. Klovos operos „Pilėnai“ (mokytoja L. Aleksiupienė),  mokytojų ansamblio (Ramunė Simanavičienė, Margarita Ivanauskienė, Algirdas Glovickis ir Gintautas Pikūnas) atlikti muzikiniai kūriniai, klausytojų buvo palydėti audringais aplodismentais.

Mokslo metų pradžios šventė Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyriuje

Rugsėjo 1-ąją dieną į Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyrių rinkosi mokiniai, tėveliai, mokytojai, svečiai. Šventė prasidėjo tautinio himno giedojimu, valstybinės vėliavos iškėlimu ir priminimu, jog šie mokslo metai ypatingi: minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Mokslo metų pradžios proga visus pasveikino Miroslavo gimnazijos direktorius Romualdas Gelažauskas, palinkėjo sėkmės, gražaus bendradarbiavimo, puikių pasiekimų įgyvendinant naujus bendrojo ugdymo planus. Sėkmės, darnaus mokytojų, mokinių ir tėvų bendro darbo, įkvėpimo naujiems sumanymams ir siekiams linkėjo Kumečių pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Ramutė Plytninkienė.

Prie sveikinimų prisijungė Miroslavo seniūnas Vytautas Sinkevičius, buvusi mokyklos direktorė Aldona Bencevičienė, Kumečių kaimo bendruomenės pirmininkė Audronė Granskienė, buvusi Mokyklos tarybos pirmininkė Irena Norkūnienė ir Kumečių kaimo bibliotekos vedėja Nijolė Pocevičienė. Visus renginio dalyvius sužavėjo pradinių klasių mokinių nuotaikinga šventinė programėlė. Renginio pabaigoje buvo įteiktos gėlės mokytojams ir visi išskubėjo į 1-ąją pamoką.

 Mokslo ir žinių diena Simno švietimo įstaigose

Mokslo ir žinių diena prasminga įžanga į visų – mokytojų, mokinių, tėvų – bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo pastangų ir darnaus sutarimo. Rugsėjo 1-osios tradicijai – suburti visų Simno miesto ugdymo įstaigų bendruomenes į vieną būrį – likome ištikimi ir šiais metais.

Šventinį rytą Simno gimnazijos, Specialiosios mokyklos ir Žemės ūkio mokyklos mokiniai, mokytojai, tėvai susirinko į Simno Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje kunigo Raimundo Žukausko aukojamas šv. Mišias. Vėliau šventinę popietę tęsėme Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Simno skyriaus salėje, kur vyko iškilmingas Mokslo ir žinių šventės minėjimas.

Susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorius Evaldas Jakubavičius, LR Seimo narys Laurynas Kasčiūnas. Specialiosios mokyklos direktorė Janina Žeimienė pasidžiaugė ne tik nauju, ką tik gautu mokykliniu autobusiuku, mero bei savivaldybės vadovų supratimu ir palaikymu, bet ir galimybe Specialiosios mokyklos mokytojams ugdymo procesą organizuoti neformaliose aplinkose, vykti su mokiniais į edukacines, pažintines, kultūrines išvykas, renginius, sporto varžybas ir konkursus.

Po gimnazijos mokinių paruoštos koncertinės programos visi susirinkome miesto aikštėje, kurioje klebonas maloniai sutiko pašventinti mokyklinį autobusiuką ir palinkėti saugių kelionių.

Tebūnie šie mokslo metai palankūs kūrybiškumui, naujoms idėjoms ir didelei sėkmei. Sveikatos, kantrybės, draugiškos konkurencijos, bendrų darbų, puikių pasiekimų!

 

 

 Alytaus rajono savivaldybės Pivašiūnų gimnazijos ir Alytaus r. meno ir sporto mokyklos, Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyriaus, Simno specialiosios mokyklos informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528