Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Balandis
    2018     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Naujienos

Šį vakarą, balandžio 20 d. 19 val. į Kultūros centro Daugų skyriaus salę kviečia muzikos, dainos ir šokio šventė „Sveikinam pavasarį“.  Kartu dainuoti, šokti ir muzikuoti kviečia Kultūros centro Santaikos kultūros namų šokių kolektyvas „Narpulis“, Butrimonių skyriaus folkloro ansamblis „Dėdės ir dėdienės“,  Daugų skyriaus merginų liaudiškų šokių grupė, moterų vokalinis ansamblis „Vėrinys“, Vlado Mirono gimnazijos mokytojų kolektyvas ir etnokultūros būrelis „Grikinukas“, Alytaus r. meno ir sporto mokyklos, Pocelonių kaimo asociacijos „Perkūnkalnis“ , Kančėnų kaimo bendruomenės „Dėmesio centras“ kolektyvai ir trečiojo amžiaus universiteto Daugų filialo moterų ansamblis „Suvingio banga“. Veiks Daugų seniūnijos tautodailininkų ir amatininkų darbų paroda.


Skaityti toliau >
2018-04-20

Šachmatai – intelekto, loginio mąstymo, atkaklumo ir atsakomybės už priimtus sprendimus lavinimo žaidimas. Ko gero, dažnas mokame mėgėjiškai pastumdyti šachmatus, pažįstame pagrindines figūras, bet tik nedaugelis pabando lavintis savarankiškai, dalyvauti varžybose.


Skaityti toliau >
2018-04-20

Balandžio 17-ąją Simno gimnazijos pradinių ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniai susitiko su kapitonu Flintu (aktoriumi Sauliumi Bartaška), kuris vedė muzikinę-edukacinę pamoką „Flintastika“. Tai pagal autorines daineles ir žaidimus paruošta programa, kurios pagrindinis tikslas – ne tik dovanoti vaikams džiaugsmą, ugdyti jų muzikinį skonį, kūrybiškumą, iniciatyvumą, bet ir mokyti jaustis saugiai tarp bendraamžių, būti pastebėtiems ir įvertintiems, rasti šviesią Vaikystės šalį. Aktorius kartu su vaikais dainavo, šoko, žaidė, sportavo ir net traukinuku „važiavo“! Neįtikėtinai greitai prabėgo valanda linksmybių ir šėlionių „piratų laive“, o už aktyvų dalyvavimą mokinukai gavo dovanų – plakatų.


Skaityti toliau >
2018-04-20

Mokytis įdomu, kai linksma ir smagu, todėl šių metų balandžio 16 d. Simno gimnazijos priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai bei jų mokytojai buvo pakviesti į Simno specialiąją mokyklą dalyvauti netradicinio ugdymo pamokoje. Specialiosios mokyklos pedagogės surengė puikų, nuotaikingą lėlių teatro spektakliuką – dviejų veiksmų pjesę „Burbulynas“. Dalyvius maloniai pasveikino ir pakalbino šios mokyklos direktorė J. Žeimienė. Ji ir sumanią užduotį mokinukams pateikė, į kurią atsakymą vaikai turėjo sugalvoti pasibaigus „pamokai“.


Skaityti toliau >
2018-04-20

Ūkininkai, žemės ūkio įmonės, įstaigos, bendrovės, organizacijos, kooperatyvai, asociacijos ir kaimo bendruomenės kviečiamos teikti prašymus pagal Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo bendruomenių projektų finansavimo tvarkos aprašą. Prašymai priimami nuo 2018 m. balandžio 20 d. iki gegužės 11 d. 15.00 val. Alytaus rajono savivaldybės administracijoje, Pulko g. 21, Alytus.


Skaityti toliau >
2018-04-20

Balandžio 21 d. kartu su visa Lietuva Alytaus rajono gyventojai, savivaldybės, savivaldybės įmonių ir įstaigų darbuotojai kviečiami dalyvauti akcijoje „Darom“. 11-osios Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtos akcijos organizatoriai kviečia nelikti abejingiems gamtai ir prisidėti savo gerais darbais.


Skaityti toliau >
2018-04-19

Pavasaris puošiasi atgimstančia gamta, todėl ir Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai nuvyko į Miroslavo globos namus, kad padovanotų seneliams džiaugsmingų akimirkų. Senoliai jau laukė atvykstančių svečių, todėl džiaugsmingas pasisveikinimas atvėrė širdis nuoširdžiam bendravimui. Maltiečių vadovė Laima Žemaitienė pasveikino visus, esančius salėje, ne tik su pavasariu, praėjusiomis šv. Velykomis, bet ir su Lietuvos šimtmečio jubiliejumi. Ji padėkojo seneliams už atkurtą Lietuvą, išgyventus sunkius karo, pokario, sovietmečio metus.


Skaityti toliau >
2018-04-19

Artėjant maudymosi sezonui, kuris Lietuvoje oficialiai prasideda birželio 1 d., Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė patvirtino numatomų vykdyti maudyklų vandens kokybės tyrimų 2018 metais grafiką. Vadovaujantis juo Alytaus rajono teritorijoje esančiuose vandens telkiniuose numatyta 4 vietos, kuriose bus imami mėginiai ir vykdomi tyrimai.


Skaityti toliau >
2018-04-19

Kumečių kaimo bendruomenė dėkoja visiems, kurie neliko abejingi, paliko nuošaly savo asmeninius darbus ir prisijungė prie pavasarinės švaros akcijos „Darom 2018“. Balandžio 14 d. prie akcijos prisijungė ARSVB Kumečių bibliotekininkė Nijolė Pocevičienė, mokytoja Albina Kasperavičienė, Kumečių seniūnaitis Vidimantas Pocevičius su žmona Virginija, bendruomenės aktyvistai Lina Kandrotienė , Jonas Abeciūnas, Vytautas Pocevičius , Vidmantas Kaduškevičius, Bronius Misevičius, Kristina Kandrotaitė ir bendruomenės kapelos dalyviai, kurie ne tik savo koncertiniais turais garsina savo bendruomenę, bet nebijo ir kitokio darbo: Stasė Žvinakevičienė , Laimutė Krušnienė, Gražina Abečiūnienė, Onutė Misevičienė, Laimutė Kuzabavičienė, Albinas Zubrus.


Skaityti toliau >
2018-04-19

Varėniškiai jau rengiasi gegužės 5 d. Varėnos sporto centro baseine vyksiančioms antrosioms respublikinėms šeimų plaukimo estafečių varžyboms „Dano Rapšio taurė 2018“ ir kviečia aktyviai dalyvauti vandens pramogas mėgstančias šeimas iš visos Lietuvos. Dalyviai turės galimybę laimėti ne tik įspūdingą specialiai šioms varžyboms sukurtą taurę arba kitų prizų, bet ir turiningai bei smagiai praleisti laiką nuotaikingame renginyje. Praėjusiais metais sėkmingai įvykusiame pirmajame plaukimo turnyre dalyvavo beveik trisdešimt šeimų, ir tai paliudijo, jog jis tikrai įdomus ir dėmesio vertas sporto renginys. Šio respublikinio plaukimo turnyro organizatoriai džiaugiasi, kad jo „veidas“ –  vienas pajėgiausių Lietuvos sportininkų, šiuo metu tarptautinėse plaukimo varžybose pergales skinanti Lietuvos plaukimo žvaigždė – plaukikas Danas Rapšys.


Skaityti toliau >
2018-04-18

Balandžio 26 d. 11.00 val. kaimo turizmo sodyboje ,,Dzūkijos dvaras“ (Tarzanijos g. 1, Radžiūnų k., Alytus) vyks Žemės ūkio ministerijos organizuojamas seminaras  „Paramos galimybės pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams“. Seminaro programa:


Skaityti toliau >
2018-04-18

Daugų irklavimo bazės teritorijoje laukiami visi daugiškiai ir miesto svečiai. Šiais, kaip ir praėjusiais, metais Daugų irklavimo bazės sporto kompleksas prieinamas visiems. Šaltuoju metų sezonu bazės teritorija dėl saugumo įprastai rakinama, tačiau atšilus orams sporto aikštelės atviros.


Skaityti toliau >
2018-04-18

Alytaus rajono savivaldybėje vyko diskusija dėl Punios šilo botaninio-zoologinio draustinio statuso. Diskusijoje dalyvavo rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, vicemeras Arvydas Balčiūnas, administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė,  specialistai, Valstybine saugomų teritorijų tarnybos (VSTT) prie Aplinkos ministerijos direktorius Albertas Stanislovaitis, jo pavaduotoja Rūta Baškytė, Valstybės žemės fondo Kraštotvarkos ir teritorijų planavimo skyriaus vadovė Aušra Kitovienė, miškininkai, aplink šilą gyvenančių kaimų gyventojai.


Skaityti toliau >
2018-04-18

Balandžio 12 dieną Krokialaukio bibliotekoje buvo minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Tradiciškai ši diena bibliotekoje minimkartu su žymiais vaikų rašytojais. Šiemet renginyje dalyvavo vaikų mylima poetė Zita Gaižauskaitė.


Skaityti toliau >
2018-04-18

Siekdama geriau supažindinti Lietuvos moksleivius su jidiš literatūra ir žydų kultūra Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijavo projektą „Žydų literatūros puslapius atvertus“.  Tarp šių šešių Lietuvos ugdymo centrų, įgyvendinusių šį projektą, buvo Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija.


Skaityti toliau >
2018-04-18

PAPRASTAS  KVIETIMAS TEIKTI VIETOS PROJEKTUS Nr. 3. Alytaus rajono vietos veiklos grupė  kviečia teikti paprastus vietos projektus pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Alytaus rajono ir Birštono savivaldybių kaimiškosios teritorijos  bendruomenių inicijuota  vietos plėtros strategija  2015–2020  metams“  (toliau – VPS) priemonės veiklos sritį:


Skaityti toliau >
2018-04-17

Kovo 17 dieną vyko tarptautinio matematikos konkurso „Pangea 2018“ ll etapas. Į ll etapą pateko 3 Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos ketvirtokai: Goda Ivaškevičiūtė, Vakarė Juškevičiūtė ir Kasparas Kelmelis. Iš jų 1 buvo pakviestas į apdovanojimų šventę, kuri vyko balandžio 12 dieną Vilniuje „VIMS – International Meridian School“. Sveikiname 4 a klasės mokinę GODĄ IVAŠKEVIČIŪTĘ, laimėjusią pirmąją vietą. Jai buvo įteikta taurė ir diplomas.


Skaityti toliau >
2018-04-17

Alytaus rajono švietimo pagalbos specialistai pakvietė visus pedagogus į renginį „Abrakadabra“ – kai kalbu, tai kuriu“. Konferencijoje dalyvavo lektoriai ir klausytojai iš  Varėnos, Kaišiadorių,  Druskininkų, Alytaus, Kauno.


Skaityti toliau >
2018-04-17

Balandžio 13 dieną Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos mokiniai Gabrielė Gudukaitė iš II g klasės  ir Gustas Gudukas iš 8 klasės, dalyvavo jau tradiciniu tapusiame Alytaus tautinių mažumų centro organizuotame konkurse  „Deklamuojam, dainuojam, piešiam“, skirtame talentingo rusų poeto A. S. Puškino gimimo metinėms paminėti.


Skaityti toliau >
2018-04-17

Vilniaus teritorinė ligonių kasa praneša, kad baigtas 2018 m. sutarčių su sveikatos priežiūros įstaigomis, vaistinėmis ir optikomis pasirašymas. Iš viso pasirašyta 510 sutarčių, pagal kurias sveikatos priežiūros paslaugoms, suteiktoms Vilniaus TLK veiklos zonos gyventojams, taip pat kompensuojamiesiems vaistams, medicinos pagalbos priemonėms, reabilitacijai ir sveikatos programoms apmokėti skirta daugiau kaip 500 mln. eurų.


Skaityti toliau >
2018-04-17

Gegužės 5 d. 13 val. Alytaus miesto teatro Mažojoje salėje vyks literatų klubo „Tėkmė“ 20-ies metų veiklos minėjimas.

Dainuos Suvalkų (Lenkija) lietuvių ansamblis „Ančia“ ir Jaunimo centro moterų duetas. Veiks knygų paroda.


Skaityti toliau >
2018-04-17

Įpusėjus Švaros mėnesiu vadinamam balandžiui, šeštadienį, balandžio 14 d., Ąžuolinių kaimo žmonės, pakviesti Ąžuolinių kaimo bendruomenės tarybos, rinkosi į pavasarinę talką „Darom“ ir inkilų kėlimo akciją. O ir diena pasitaikė labai graži, lyg ir skirta būtent veiklai gryname ore. Tad talkininkai su geru ūpu ir entuziazmu griebėsi darbų.


Skaityti toliau >
2018-04-17

Alytaus r. meno ir sporto mokykloje vyko Neformaliosios švietimo lyderystės mokymai. Susirinko modulio „Besimokantis lyderis“ dalyviai: Elektrėnų, Lazdijų r., Druskininkų ir Alytaus r. švietimo įstaigų darbuotojai.


Skaityti toliau >
2018-04-17

PAPRASTAS  KVIETIMAS TEIKTI VIETOS PROJEKTUS Nr. 4. Alytaus rajono vietos veiklos grupė  kviečia teikti paprastus vietos projektus pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Alytaus rajono ir Birštono savivaldybių kaimiškosios teritorijos  bendruomenių inicijuota  vietos plėtros strategija  2015–2020  metams“  (toliau – VPS) priemonės veiklos sritį:


Skaityti toliau >
2018-04-17

Alytaus ir Pišo (Lenkijos Respublika) rajonų savivaldybės kovo mėnesį pradėjo įgyvendinti bendrą projektą „Kultūros ir gamtos paveldas varomoji jėga aktyvaus turizmo vystymo Pišo ir Alytaus rajonų savivaldybėse“ Nr. LT-PL-2S-128. Projektas įgyvendinams pagal Interreg V–A Lietuvos–Lenkijos bendradarbiavimo programą, iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) lėšomis. Bendras projekto biudžetas – 37745,30 Eur, Alytaus rajono savivaldybės dalis – 3318,90 Eur, ERPF lėšos – 32083,50 Eur.


Skaityti toliau >
2018-04-17

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528