Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Naujienos

Tautos, kaip ir medžio, tvirtybė – šaknyse. Mes visi turime savo šaknis. Kiekviena nauja karta klausia, iš kur atėjo, nes nori žinoti, kur eina. Lietuvos istorijos medis šakotas ir turi tvirtas šaknis, giliai įsirėžusias į istorinę atmintį, kuri mena didžių žmonių didžius darbus. Toks didis žmogus buvo Tomas Norus-Naruševičius, kurio vardu yra pavadinta mūsų gimnazija. Rugsėjo 18 d. gimnazijoje buvo paminėtos jo 90-osios mirties metinės, prisiminti jo nuveikti darbai.


Skaityti toliau >
2017-09-22

Rugsėjo 27 d. Alytaus miesto gyventojus ir svečius į išskirtinį renginį pakvies VII Tarptautinis Šv. Jokūbo festivalis. Koncerte Alytaus Šv. Kazimiero bažnyčioje choras „Vilnius“ pristatys sakralinės muzikos programą „Angelų giesmės”, kurioje skambės Vakarų Europos ir lietuvių kompozitorių kūriniai chorui. Klausytojai turės galimybę išgirsti vieno geriausių profesionalių Lietuvos chorų interpretuojamus J. S. Bacho, A. Vivaldi, V. Augustino, L. Vilkončiaus bei kitų kompozitorių kūrinius.


Skaityti toliau >
2017-09-22

2017 m. spalio 1 d. 15 val. Luksnėnuose vyks 44-oji tradicinė kaimo muzikantų šventė-varžytuvės „Taip dainavo mūsų senoliai“. Programoje dėl šauniausiųjų titulo varžysis liaudiškos muzikos kapelos, pavieniai muzikantai ir pasakotojai iš Alytaus rajono ir miesto, svečiai iš Punsko (Lenkija), atlikėjai iš Lazdijų, Varėnos ir Jonavos rajonų.


Skaityti toliau >
2017-09-22

Informuojame, kad paramos pagal investicines Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos ir Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 metų programos (KPP) priemones gavėjai, negalintys įvykdyti įsipareigojimų dėl blogų oro sąlygų, turi laiku pranešti apie tai Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA), pateikdami įsipareigojimų neįvykdymo priežastis pagrindžiančius dokumentus. Tuo tarpu pareiškėjai, dalyvaujantys su plotu susijusių priemonių veiklose, tai galės padaryti agentūros kontrolės specialistams atvykus į ūkius atlikti patikrą.


Skaityti toliau >
2017-09-21

Simno kultūros skyriuje rugsėjo 20 d. 13 val. atidaryta kolekcionierės Vidos Rutkauskienės paroda „Ne basos raganos“. Parodos atidaryme dalyvavo ir gyvos  „gerosios raganos“, kurios kalbino parodos lankytojus, diskutuota kas ir už ką tampa ragana.


Skaityti toliau >
2017-09-21

Rugsėjo 20 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokykla Daugų bendruomenę pakvietė į sporto sveikatingumo renginį „Europos judrumo savaitė 2017“. Lietingas oras nesutrukdė kelioms dešimtims dalyvių smagiai praleisti laiką sportuojant. Dalyviai atliko bendrąją mankštą, ėjo arba bėgo  lietuvišką olimpinę mylią, žaidė krepšinį „Judantis lankas“ ir linksmąjį futbolą su dideliu gimnastikos kamuoliu.


Skaityti toliau >
2017-09-21

Rugsėjo 20 dieną Alytaus r. Butrimonių gimnazijos 3–4 klasių pradinukai išsiruošė į Vilnių, Lietuvos aklųjų biblioteką, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Menas už regėjimo ribų“. Tai projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ programa, kurios tikslas supažindinti vaikus, kaip neregiai bei silpnaregiai patiria pasaulį lytėjimu, parodyti, kaip atrodo liečiamosios knygos ir jų iliustracijos.


Skaityti toliau >
2017-09-21

Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu Alytaus rajone gimė daugiau vaikų, o susituokusiųjų porų skaičius išliko beveik nepakitęs. Alytaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 189 naujagimiai, aukso žiedus sumainė 116 porų.


Skaityti toliau >
2017-09-21

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Simno skyrius kviečia į renginį „Rudens melodijos“. 


Skaityti toliau >
2017-09-21

Kviečiame 2017 m. spalio 6 d. 19 val. į Alovėje  rengiamą armonikierių šventę-subuvimą „Skambėk širdy, nenustok“. Programoje dalyvaus armonikieriai  iš Alytaus, Varėnos, Vilniaus, Širvintų, Raseinių, Utenos, Jonavos, Prienų. Svečiuosis Utenos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Skylėta kepurė“.


Skaityti toliau >
2017-09-21

Alytaus rajonas prisijungė prie akcijos „Visa Lietuva šoka“ ir rugsėjo 15-osios vakarą istorinėje Butrimonių aikštėje šoko savo krašto dzūkiškus šokius bei mokėsi kitų regionų šokių. Rajono gyventojus į šokio akciją jau trečius metus pakvietė Alytaus rajono kultūros centro Butrimonių skyriaus darbuotojai.  Butrimonių aikštėje į vieną būrį susirinko pašokti kelios kartos.


Skaityti toliau >
2017-09-21

Rugsėjo 14 dieną Daugų Vlado Mirono gimnazijos aštuntokai kartu su istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojomis Virginija Svinkūniene ir Gitana Ivanauskiene,  vyr. bibliotekininke Lina Jakimavičiene keliavo po apylinkės piliakalnius. Kelionės tikslas – prisiliesti prie gyvosios istorijos, sužinoti ir įsiminti kuo daugiau legendų ir padavimų apie šiuos lankytinus objektus. O svarbiausia, sužinoti ir kitiems papasakoti, kur yra Salos, Daugų piliakalniai, Doškonių aukakalnis.


Skaityti toliau >
2017-09-20

Pivašiūnų gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai su klasės mokytoja Rima Zajančkauskiene, mokinių mamytėmis, močiutėmis vyko į didžiausią Lietuvoje vaikų edukacinį pramogų centrą „Curiocity“. Išbandyta skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, kulinarinių užsiėmimų klasė, radijo laidų įrašų studija ir daugybė kitų galimybių žaisti.


Skaityti toliau >
2017-09-20

Rugsėjo 17 dieną asociacija „Daugų kraštas“ pakvietė bendruomenę į iškylą. Pramoginiais plaustais plaukėme į mūsų krašto piliakalnius. Aplankėme Doškonių Alkakalnį ir Salos piliakalnį. Iškylos metu gamtininkas A. Zubavičius pasakojo istorijas apie Daugų miestelį ir Didžiulio ežerą, Daugų moterų ansamblis „Vėrinys“ dovanojo skambias liaudies dainas.


Skaityti toliau >
2017-09-20

2016–2017 mokslo metais 59 Lietuvos  gimnazijos ir mokyklos dalyvavo projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, iš jų 57 įvykdė projekto reikalavimus, pateikė ataskaitas ir tapo ES kuriamo tinklo narėmis.


Skaityti toliau >
2017-09-20

Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos projekto ,,Laše vandens – kultūrų atspindys“ kūrybinės dirbtuvės. Rugsėjo 11–14 d. d. 8 ir I–IVg klasių mokiniai kartu su Lenkijos Peremyšlio miesto 11 pagrindinės mokyklos mokiniais dalyvavo gimnazijos vykdomo Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis finansuojamo projekto ,,Laše vandens – kultūrų atspindys“, kurio tikslas – įgalinti jaunimą užmegzti tarpkultūrinį dialogą, sudarant sąlygas savarankiškai jaunimo veiklai sprendžiant vandens taršos problemas – 4 dienų kūrybinėse dirbtuvėse.


Skaityti toliau >
2017-09-20

Kviečiame į Punią – mažąją Lietuvos kultūros sostinę 2017, kurioje rugsėjo 22 d. 18.30 val. vyks Baltų vienybės dienos minėjimas.


Skaityti toliau >
2017-09-20

Rudenį šviesiais garsais nuspalvins tarptautinis Šv. Jokūbo festivalis.  Rugsėjo 27 d. 19 val. sakralinė muzika skambės Alytaus Šv. Kazimiero bažnyčioje.


Skaityti toliau >
2017-09-20

Šie metai paskelbti Piliakalnių metais. Kiekvienas iš mūsų apie piliakalnius manome kitaip. Mokslininkui piliakalniai – turtingas praeities pažinimo šaltinis, šalia gyvenančiajam – dažnai seniausias gimtinės kampelis, turistui – įspūdingas kalnas su gražiais vaizdais, tiesiog smalsuoliui  – pasakojimais apipinta, pažinimą skatinanti vieta. Mūsų Alytaus rajonas išsiskiria turtingu kultūros paveldu.


Skaityti toliau >
2017-09-20

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) konkursą, kurio metu Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2016 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.


Skaityti toliau >
2017-09-19

Nemunaičio seniūnijos Užupių kaimo gyventojai skaityti knygų, pasinaudoti kompiuteriu galės atidarytoje naujoje bibliotekoje. Savivaldybės meras palinkėjo, kad joje vyktų įdomių renginių, žmonės galėtų susitikti ir pabendrauti prie arbatos puodelio.


Skaityti toliau >
2017-09-19

2017 metai skirti Piliakalnių metams pažymėti. Lietuvą galima vadinti piliakalnių kraštu, nes Lietuvoje priskaičiuojama daugiau kaip 900 piliakalnių. Pirmieji piliakalniai baltų teritorijose atsirado I–II tūkstantmečių prieš Kristų sandūroje, o pirmaisiais mūsų eros amžiais piliakalniai paplito jau visoje Lietuvos teritorijoje. Piliakalniai – tai natūraliai susiformavusios kalvos bei krantų iškyšuliai su žmogaus rankomis įrengtais gynybiniais įtvirtinimais. Tai išskirtinis mūsų kultūros reiškinys, bylojantis apie mūsų praeitį.


Skaityti toliau >
2017-09-19

Miroslavo gimnazija atsiliepė į kvietimą prisidėti prie akcijos „Diena savam kraštui: pažinkime piliakalnius“. Rugsėjo 15 dieną 6 klasės mokiniai šeštą pamoką praleido netradicinėje erdvėje. Jiems istorijos mokytoja Zita Rutkauskienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Milienė vedė integruotą pamoką, kurios tema buvo „Tyrinėju ir atrandu piliakalnių istoriją“.


Skaityti toliau >
2017-09-19

Rugsėjo 15 d. Poteronių piliakalnio papėdėje susirinko nemažas būrys lankytojų. Vyko bendras Daugų Valdo Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus ir Alytaus rajono kultūros centro Alovės skyriaus renginys „Praeitį mena piliakalniai“, skirtas Europos paveldo dienoms  ir Piliakalnių metams paminėti. Renginį finansavo Alytaus rajono savivaldybė, skyrusi lėšų tęstiniam ,,Gerumo tilto“ projektui, jau daugelį metų vykdomam mokykloje.


Skaityti toliau >
2017-09-19

Daugų Vlado Mirono gimnazijos bendruomenė pradeda renginių ciklą, skirtą parapinės mokyklos 240 metų jubiliejui paminėti. Sveikatingumo diena – kasmetinis žygis dviračiais – puikus startas numatytoms tolimesnėms veikloms: išvykoms, projektams, parodoms, spektakliams, atviroms pamokoms, konferencijai ir koncertui. Sveikindamas Sveikatingumo dienos dalyvius gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius pastebėjo, kad šis renginys unikalus, išskirtinis. „Nesu girdėjęs nieko panašaus, mes esame išskirtiniai, tad tuo didžiuokimės.  Orūs pasitikime jubiliejinius metus. Geros nuotaikos, nepamirštamų įspūdžių“, – sakė jis. Kūno kultūros  mokytojas Algis Cincilevičius pastebėjo, kad niekas taip smagiai nenuteikia sportuojančio,  kaip rudeniu alsuojantis gamta – saulė, vanduo ir oras!


Skaityti toliau >
2017-09-19

Alytaus r. meno ir sporto mokykla 2017 m. rugsėjo 20 d. 14 val. paplūdimyje prie VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos Daugų bendruomenei organizuoja sporto-sveikatingumo renginį „Europos judrumo savaitė – 2017“.


Skaityti toliau >
2017-09-19

Į užtarnautą poilsį – pensiją – išleistas Miroslavo gimnazijos darbuotojas Bronius Klimavičius. Už ilgametį, profesionalų, kruopštų darbą Alytaus rajono Miroslavo gimnazijoje ir puikų gebėjimą bendrauti su įvairaus amžiaus bendruomenės nariais Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas įteikė padėką.


Skaityti toliau >
2017-09-18

Švęskime Europos bendradarbiavimo dieną kartu! Specialioje LRT televizijos laidoje „Auksinis protas“ dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas. Kaip jam sekėsi žiūrėkite  rugsėjo 20 d. 21.30 val. per LRT televiziją.


Skaityti toliau >
2017-09-18

Alytaus rajono gyventojai garsėja išradingumu ir kūrybingu, nuoširdžiu bendravimu ir skaniais patiekalais. Kad susitikimuose ir šventėse maisto gaminimas nebūtų tik vieno žmogaus reikalas, luksnėniškis pagamino universalų  lauko grilį, prie kurio gali susiburti visa draugų kompanija.


Skaityti toliau >
2017-09-18

Daugų seniūnijai nuo šių metų rugpjūčio mėnesio vadovauja Irma Kašėtienė, pakeitusi į užtarnautą poilsį išėjusį ilgametį seniūną Vydą Raudonį. Į pirmą susitikimą su seniūne gyventojai rinkosi aktyviai. Kokia bus gi seniūnė? Ko jiems tikėtis? Ne vienam daugiškiui rūpėjo atsakymai į šiuos klausimus.


Skaityti toliau >
2017-09-15

Autogamintojų ir importuotojų asociacijos parengtoje atmintinėje transporto priemonių ir eksploatuoti netinkamų transporto priemonių savininkai (gyventojai, įmonės) informuojami apie galimybę ir būtinybę priduoti eksploatuoti netinkamų transporto priemonių atliekas tvarkytojams, netinkamo šių atliekų tvarkymo žalą visuomenės sveikatai ir aplinkai bei apie surinkimo vietas.

ATMINTINĖ


Skaityti toliau >
2017-09-15

Alytaus rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. A1-345, kviečia neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias organizacijas dalyvauti projektų teikimo konkurse.


Skaityti toliau >
2017-09-15

Alytaus rajono savivaldybė viešo konkurso būdu išnuomoja 5 metų laikotarpiui administracinei veiklai vykdyti 10,12 kv. m patalpas, Jotvingių g. 10-1, Alytaus m.

Pradinis nuompinigių dydis – 2,50 Eur (be PVM) už vieną kv. m per mėn.


Skaityti toliau >
2017-09-15

Aktyvios Alytaus rajono kaimo bendruomenės vis dažniau inicijuoja projektus, kurie vienija gyventojus, stiprina bendruomeniškumą, gerina aplinką.  Rajono savivaldybė palaiko iniciatyvas ir skiria lėšų projektams,  kurie keičia gyvenimo kokybę kaime.


Skaityti toliau >
2017-09-14

Beveik visą vasarą trukęs apskričių viešųjų bibliotekų organizuotas „Skaitymo iššūkis“ pagaliau pasiekė finišo tiesiąją, tad atėjus rudeniui jau galime skaičiuoti galutinius akcijos rezultatus. Jame itin sėkmingai pasirodė Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka, tarp Vilniaus regiono bibliotekų užėmusi garbingą pirmą vietą. Ji ir buvo pripažinta aktyviausia regiono biblioteka. Nepaisant viliojančių vasaros pramogų, rajono viešosios bibliotekos skaitytojai rado laiko ir knygai – neraginami perskaitė 911 įvairios tematikos kūrinių.


Skaityti toliau >
2017-09-14

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkciame skyriuje, tęsiant mokinių užimtumo projekto „Draugystės gijos“ vykdymą, vyko renginys ,,Alytaus rajono piliakalniai“, skirtas Piliakalnių metams paminėti. Renginį organizavo mokytojos M. Jusaitė ir S. Ulonienė.  Jame dalyvavo  7–9 klasių mokiniai.


Skaityti toliau >
2017-09-14

Vadovaudamasis Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. A1-345, 26 punktu, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius visus suinteresuotus asmenis, kurie numato teikti Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškas 2018 metams, kviečia į  pasitarimą, kuriame bus pristatomi ir aptariami aktualūs projektų finansavimo bei įgyvendinimo savivaldybėje klausimai. Pasitarimas vyks 2017 m. rugsėjo  15 d. 11 val. Alytaus rajono savivaldybės administracijoje, Pulko g. 21, Alytus.

Alytaus rajono savivaldybės
Socialinės paramos skyriaus informacija


Skaityti toliau >
2017-09-14

Rugsėjo 14 d. (ketvirtadienį) 17 val. vyks fotografijų parodos „Kaimo gyvenimo portretai“ atidarymas Alytaus kraštotyros muziejuje (Savanorių g. 6). Parodoje eksponuojami fotografo Antano Zenkevičiaus Krokialaukio ir aplinkinių kaimų žmonių portretai ir jų kasdienio gyvenimo vaizdai iš 1951–1955 m. laikotarpio. 


Skaityti toliau >
2017-09-14

Alytaus rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, esančių Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn:


Skaityti toliau >
2017-09-13

Prasidėjus mokslo metams moksleivių tėvams dar vienas rūpestis – kokia veikla po pamokų sudominti vaiką, kad jis tobulėtų ir būtų atitrauktas nuo tuščio, beprasmio laiko leidimo. Alytaus rajono vaikams siūlomi įvairaus pobūdžio būreliai. Mokiniai gali sportuoti, šokti, dalyvauti kūrybiniuose užsiėmimuose ar mokytis programavimo.


Skaityti toliau >
2017-09-13

Spalio 3 d. dalyvauk Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine 2017. Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite – visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias. Egzamine kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją. 

Konstitucijos žinias galima bus pasitikrinti ir Alytaus rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (Pulko g. 21, Alytus), seniūnijų patalpose.


Skaityti toliau >
2017-09-13

Rugsėjo 22 d. Punioje vyks renginiai, skirti Piliakalnių metams paminėti. Rugsėjo 22 d. vyks konferencija „Piliakalniai vakar, šiandien, rytoj“, minima Baltų vienybės diena. 


Skaityti toliau >
2017-09-13

Rugsėjo 15 d., penktadienį, Butrimonių miesto aikštėje vyks akcija „Visa Lietuva šoka“. Šventės metu mokysimės populiarių dzūkų, aukštaičių, žemaičių, suvalkiečių folklorinių šokių, dainuosime dainas. Atvykite pasilinksminti į Butrimonis!


Skaityti toliau >
2017-09-13

Alytaus rajono savivaldybė pristato naują internetinę aplikaciją – žemėlapį, kuriame galima rasti įvairios vaizdinės informacijos teritorijų planavimo klausimais. Naudodamiesi šios aplikacijos duomenų baze gyventojai greičiau ras atsakymus į rūpimus klausimus, o žemėtvarkininkams, projektuotojams ir architektams darbas paspartės. Aplikaciją arcgis sistemoje sukūrė ir jos duomenis nuolat atnaujina savivaldybės administracijos Architekto skyrius.  


Skaityti toliau >
2017-09-13

2017-09-07 įvyko Alytaus rajono išplėstinės seniūnaičių sueigos dėl bendruomenių pateiktų projektų (pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“) vertinimo. Lentelėje pateikiama seniūnijų informacija apie patvirtintas projektų paraiškas, labiausiai atitinkančias gyvenamosios vietovės bendruomenės viešuosius poreikius ir interesus, finansavimui gauti.


Skaityti toliau >
2017-09-12

Rugsėjo 13 d. 18.00 val.  seniūnijos salėje vyks susitikimas su Daugų seniūne Irma Kašėtiene. Dalyvaus meras Algirdas Vrubliauskas. Aptarsime nuveiktus ir planuojamus darbus. 


Skaityti toliau >
2017-09-12

Šių metų rugsėjo 9–10 dienomis įvyko Nemunaičio sakralinės muzikos festivalis ,,Ausk Marijai rožių giją...“, skirtas Lietuvos partizaninio judėjimo Dainavos krašto partizanų srities būrio vado A. Ramanausko-Vanago mirties 60-osioms metinėms paminėti.


Skaityti toliau >
2017-09-12

Projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ dėka Butrimonių gimnazijos mokiniai ir jų mokytojai – geografijos mokytoja metodininkė Edita Simanavičienė ir biologijos mokytoja metodininkė Vilma Mielaikienė – turėjo galimybę dalyvauti gamtinėje programoje „Naudingosios iškasenos – durpės“ Rokiškio r. Juodupės durpyne. Mokinių išvyka buvo finansuojama iš projekto lėšų. Edukacinės programos vienas iš tikslų – sudaryti sąlygas vaikams ugdytis netradicinėje aplinkoje.


Skaityti toliau >
2017-09-12

Savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko iniciatyva rajono gyventojams, neturintiems galimybių namuose įsirengti dušo, įsigyti skalbimo mašinos, prausimosi ir skalbimo paslauga teikiama bendruomenėse. Svarstoma dar apie vieną pagalbą – kirpimo paslaugą. „Dzūkijos televizijos“ reportažas.


Skaityti toliau >
2017-09-12

Netrukus Alytaus rajonas pradės įgyvendinti Europos Sąjungos remiamą projektą „Alytaus rajono bendruomeniniai šeimos namai“. Rajono savivaldybėje bus pradėtos teikti kompleksinės paslaugos šeimoms. Pasak Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko,  kompleksinės  pagalbos teikimo modelis ne tik padės šeimoms įveikti iškilusius sunkumus ir krizes, bet ir laiku užkirs kelią rimtesnių socialinių problemų atsiradimui.


Skaityti toliau >
2017-09-12

Baigėsi visą vasarą trukusios penkių didžiųjų apskričių bibliotekų, Lietuvos aklųjų bibliotekos bei Apskričių viešųjų bibliotekų asociacijos organizuotos nuotaikingos „Skaitymo iššūkio“ varžytuvės. Jose dalyvauti buvo kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai, pasiryžę įveikti 10 su knygų skaitymu susijusių užduočių. Akcijos organizatoriai „Skaitymo iššūkio“ metu siekė paskatinti gyventojus apsilankyti bibliotekose, sužadinti norą laikyti rankose knygą bei visapusiškai domėtis skaitymo kultūra.


Skaityti toliau >
2017-09-12

Vaikų globą skatinanti Alytaus rajono savivaldybė dėkinga kiekvienam, pasiryžusiam globoti tėvų globos netekusį vaiką, su globėjais nuolat palaiko ryšį, konsultuoja, vykdo mokymus, padeda spręsti buities klausimus, atvykti į savivaldybės organizuojamas šventes.


Skaityti toliau >
2017-09-11

Lietuvos keliuose pasirodžius naujoms elektrinėms transporto priemonėms, jų pardavėjams, nuomotojams ir naudotojams kyla nemažai klausimų dėl šių transporto priemonių identifikavimo, dalyvavimo viešajame eisme ir eismo dalyvių saugumo užtikrinimo.

Susisiekimo ministerija, siekdama užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą, parengė dviračių transporto priemonių vairuotojų atmintinę. Šioje atmintinėje dviratės transporto priemonės suskirstytos į paprastą dviratį, elektrinį dviratį ir mopedą, priklausomai nuo maksimaliai išvystomo greičio ir galios. Atmintinėje pateikiama informacija, kokie dokumentai yra privalomi ir kur konkrečiai transporto priemonei leidžiama važiuoti.


Skaityti toliau >
2017-09-11

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia mankštintis.


Skaityti toliau >
2017-09-11

Šiandien Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas 50-ojo jubiliejaus proga pasveikino Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadą Skirmantą Valatkevičių.

Meras A. Vrubliauskas padėkojo S. Valatkevičiui už nuoširdų ir ilgametį bendradarbiavimą su Alytaus rajono savivaldybe, aktyvią Šaulių sąjungos veiklą Alytaus rajone, aptarė planuojamus projektus.


Skaityti toliau >
2017-09-11

Rugsėjo 12 d. 14.00 val., Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (įėjimas iš kiemo pusės) vyks Alytaus rajono NVO tarybos susirinkimas ir susitikimas su Nacionalinės NVO tarybos pirmininku Martinu Žaltausku ir NVO sektoriaus ekspertais.

Renginio trukmė 2 val.


Skaityti toliau >
2017-09-11

Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo. Jau visą savaitę Daugų Vlado Mirono gimnazijos pradinių klasių mokiniai mokėsi, kartojo ir prisiminė Kelių eismo taisykles, kelio ženklus, įtvirtino saugų maršrutą ,,Namai–mokykla–namai“.


Skaityti toliau >
2017-09-11

Alytaus rajono savivaldybei skirta daugiau kaip milijonas eurų keliams remontuoti ir prižiūrėti. Jau suremontuota nemažai duobių, numatyti rajono kelių ir gatvių kapitaliniai remontai.


Skaityti toliau >
2017-09-08

Rugsėjo 6 dieną Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Punios filiale buvo apdovanota  Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus 6 klasės mokinė Emilija Šmitaitė, priėmusi  Viešųjų bibliotekų asociacijos paskelbtą vasaros „Skaitymo iššūkį“ ir jį sėkmingai įveikusi.


Skaityti toliau >
2017-09-08

Vienoje vietoje vykdoma savivaldybės biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita bus kokybiškesnė, skaidresnė ir efektyvesnė – tokiu argumentu remdamasi Alytaus rajono savivaldybės taryba centralizuoja keturių biudžetinių įstaigų buhalterinę apskaitą ir administracijoje steigia papildomas pareigybes.


Skaityti toliau >
2017-09-07

Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) jau dvyliktus metus rengia „Auksinės krivūlės“ apdovanojimus. Asmenims, nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui skiriamas „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas. Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai nusprendė šiam apdovanojimui teikti ilgamečio tarybos nario Vydo Baravyko kandidatūrą. Toks sprendimas priimtas vienbalsiai šiandien vykusiame tarybos posėdyje.


Skaityti toliau >
2017-09-07

Paroda ir susitikimas su kolekcininke Vida Rutkauskiene. 


Skaityti toliau >
2017-09-07

Kviečiame į koncertą Simne.


Skaityti toliau >
2017-09-07
2017-09-07
2017-09-07

Viena seniausių bažnyčių Alytaus rajone – Simno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia – tikinčiuosius pasitinka išgražėjusi – čia nutiesti nauji takai, gražinama aplinka. Darbus apžiūrėjęs Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas tikisi, jog bažnyčia artėjantį jubiliejų pasitiks atsinaujinusi.


Skaityti toliau >
2017-09-06

Kartu su rugsėju ir naujais mokslo metais naują sezoną Alytaus rajone pradeda skalbimo ir dušo paslaugas teikiančios bendruomenės. Vonios, dušo ar skalbyklės namuose neturintys  gyventojai vėl gali kreiptis į seniūnijas ir nemokamai mėgautis pirtyje, praustis duše, išsiskalbti.


Skaityti toliau >
2017-09-05

Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje, 5 dienas vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) organizuojami masinio futbolo kursai. Užsiėmimus vedė lektorius iš užsienio Jamie Houchenas, o kursuose dalyvavo futbolo entuziastai iš įvairių Lietuvos miestų.


Skaityti toliau >
2017-09-05

Alytaus rajono savivaldybė aktyviai bendradarbiauja su užsienio partneriais iš Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Gruzijos, Kosovo, Latvijos. Ne tik rengia bendrus projektus, bet ir dalijasi patirtimi įvairių renginių, susitikimų metu.


Skaityti toliau >
2017-09-04

Žemės ūkio ministerija skelbia kvietimą teikti paraiškas gauti valstybės paramą tautinio paveldo produktams saugoti, kurti, realizuoti ir populiarinti pagal šias veiklas:


Skaityti toliau >
2017-09-04

Kiekvieną kartą Rugsėjo 1-osios skambutis akademinei bendruomenei suskamba naujai: tai nauji planai ir viltys, nauji iššūkiai ir galimybės, dar vienas atsinaujinimo, bendros kūrybos ir tobulėjimo etapas. Naujuosius mokslo metus Butrimonių gimnazija vėl pasitiko atsinaujinusi – įgyvendinusi gražią išskirtinę idėją.


Skaityti toliau >
2017-09-01

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528