Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Alytaus rajono metų geriausieji

Nominacijų konkurso „Alytaus rajono metų geriausieji“ pretendento anketa

Nominacijų konkurso „Alytaus rajono metų geriausieji“ nuostatai


2006-2014 m. Alytaus rajono metų geriausieji

Nominacijos pavadinimasVardas, pavardėSeniūnija
Dvasininkas

2006 m. – Vincas Babublys

2007 m. – Stanislovas Stankevičius

2008 m. – Gediminas Bulevičius

2010 m. – Arūnas Simanavičius

2012 m. – Vidas Jelinskas

2014 m. – Vytautas-Antanas Matusevičius

Pivašiūnų seniūnija

Alovės seniūnija

Simno seniūnija

Krokialaukio seniūnija

Daugų seniūnija

Miroslavo seniūnija

Kaimo bendruomenės šviesuolis

2006 m. – Petras Džervus

2007 m. – Vytautas Lankininkas

2008 m. – Janina Irena Truncaitė-Gruodienė

2010 m. – Vladas Krušna

2012 m. – Monika Ražanauskienė

2014 m. – Asta Kisielienė

Punios seniūnija

Nemunaičio seniūnija

Nemunaičio seniūnija

Miroslavo seniūnija

Daugų seniūnija

Alovės seniūnija

Kultūros darbuotojas

2007 m. – Gintautas Šmitas

2008 m. – Bronė Balionienė

2010 m. – Alma Purvinytė

2012 m. – Arūnas Narauskas

2014 m. – Genovaitė Švabienė

Punios seniūnija

 

 

Simno seniūnija

Alytaus seniūnija

Medikas

2006 m. – Regina Grigaravičienė

2007 m. – Rita Pavilonytė

2008 m. – Antanas Damkus

2010 m. – Felicija Zubavičienė

2012 m. – Rita Morkūnaitė

2014 m. – Jūratė Overaitytė

Alovės seniūnija

Simno seniūnija

 

Daugų seniūnija

ARS PSPC

Simno seniūnija

Mokytojas

2006 m. – Algirdas Antanas Glovickis

2007 m. – Jurgita Andriuškevičienė

2008 m. – Nijolė Baziukevičienė

2010 m. – Danutė Anušauskienė

2012 m. – Valdas Valvonis

2014 m. – Vitalija Vitkauskienė

Pivašiūnų seniūnija

Miroslavo seniūnija

Simno seniūnija

Butrimonių seniūnija

Butrimonių seniūnija

Krokialaukio seniūnija

Jaunoji asmenybė

2007 m. – Andrius Karlonas

2008 m. – Giedrė Masedonskaitė

2010 m. – Silvija Mazauskaitė

2012 m. – Lukas Zapolskas

2014 m. – Donata Bankauskaitė

Butrimonių seniūnija

Daugų seniūnija

Simno seniūnija

Daugų seniūnija

Pivašiūnų seniūnija

Ūkininkas

2006 m. – Algis Žėkas

2007 m. – Algimantas Žemaitis

2008 m. – Lina Vertinskienė

2010 m. – Saulius Valūnas

2012 m. – Saulius Ludavičius

2014 m. – Gintaras Kavaliauskas

Simno seniūnija

Punios seniūnija

Miroslavo seniūnija

Miroslavo seniūnija

Nemunaičio seniūnija

Miroslavo seniūnija

Verslininkas

2006 m. – Vladislavas Gunevičius

2007 m. – Gintas Baubonis

2008 m. – Zita Ožalinskienė

2010 m. – Mindaugas Aldonis

2012 m. – Jonas Rutkauskas

2014 m. – Egidijus Blažauskas

Alytaus seniūnija

Miroslavo seniūnija

Daugų seniūnija

Alytaus seniūnija

Alytaus seniūnija

Daugų seniūnija

Bibliotekininkas 2006 m. – Rita Mikuckienė Daugų seniūnija
Sportininkas 2006 m. – Alius Bračiulis Alovės seniūnija
Policininkas 2006 m. – Rimas Gecevičius Butrimonių seniūnija
Menininkas-amatininkas 2006 m. – Gediminas Stasys Paplauskas Krokialaukio seniūnija
Gaisrininkas 2006 m. – Vytautas Buikus Alovės seniūnija
Globėjas 2006 m. – Ona Matulevičienė Simno seniūnija
Veterinarijos gydytojas 2006 m. – Gintautas Paškevičius Simno seniūnija
Miškininkas 2006 m. – Rimantas Prūsaitis Alytaus seniūnija

 


 
Paskutinis atnaujinimas: 2016-11-05 00:44:01

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528