Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Lapkritis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2017-05-10 - Naujienos - Šventėme Motinos dieną

Motinos dienos šventimas Alytaus rajono švietimo įstaigose šventės išvakarėse:

Motinos dienos šventė Kumečiuose

Gegužės 5 dieną Kumečių pagrindinėje mokykloje vyko Motinos dienos šventė „Už viską tau dėkojam, mama“.

Tai bendras mokyklos, bendruomeninės organizacijos „Dainavos kaukas“ ir kaimo bibliotekos renginys.

Šventės pradžioje visas mamytes, močiutes pasveikino Metelių parapijos klebonas Vytautas Prajara ir Kumečių kaimo bendruomenės pirmininkė Audronė Granskienė.

Šventinėje programoje gražiai persipynė mokinių ir mokytojų skaitomi prasmingi tekstai,  dainos, šokiai, dzūkiška improvizacija „Senovę prisiminus“. Renginį labai pagyvino Robertos ir Artūro Petraškų dueto iš Marijampolės atliekamos dainos.

Baigiantis šventei, mamyčių rankose pražydo jų vaikų įteiktos gėlės.

  

Kumečių pagrindinės mokyklos informacija


Motinos dienos minėjimas Krokialaukyje

Gegužės 5 d. popietę gimnazijos mokiniai pakvietė mamytes į šventinį koncertą, kuriame priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai pristatė  projekto „Mamos ranka gera“ veiklas ir surengė teatralizuotą koncertą. Vyresnių klasių mokiniai mamoms skyrė pačius gražiausius posmus, dainas ir šokius.

Gegužės 7 d. Krokialaukio Kristaus Atsimainymo bažnyčioje po šv. Mišių visas motinas su pačia gražiausia ir prasmingiausia pavasario švente, Motinos diena, pasveikino asociacijos „Krokialaukio kaimo bendruomenė” pirmininkė J. Šiupšinskienė, gimnazijos direktorė I. Šukevičienė,  mokiniai ir gimnazijos skyriaus-daugiafunkcio centro saviveiklininkai.

  

Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos informacija


Motinos dienos minėjimas „TU – MANO PASAULIS“

Gegužės 5 d. Motinos diena buvo švenčiama ir Simno specialiojoje mokykloje. Visi mokiniai į pamokas susirinko išsipuošę ir nuotaikingi. Netrukus pradėjo rinktis ir ugdytinių mamos, močiutės, globėjos. Šiltą, jaukią ir linksmą šventę organizavo auklėtojos Birutė Samauskienė, Virginija Rakauskienė ir Birutė Keidošienė.

Kiekviena šeimyna ir klasė parengė po pasirodymą – klausėmės eilėraščių, dainų, žiūrėjome šokio improvizacijas. Renginiui baigiantis ugdytiniai dovanojo savo brangiausioms mamoms atvirukus, rankdarbius, o mokytojoms ir auklėtojoms – gėles. Šventę užbaigėme bendru vaikų ir mamų šokiu.

Mokyklos direktorė Janina Žeimienė padėkojo mamytėms, kurios atvyko į šventę, taip pat dėkojo išradingoms organizatorėms ir mokyklos bendruomenei, kuri noriai prisidėjo prie šios šventės. „Po nuostabių, jautrių ir šiltų vaikų pasirodymų sunku rasti tinkamus žodžius pasveikinti mamas. Juo labiau, kad laimės ašaros žibėjo ne tik ugdytinių mamyčių, bet ir kolegių akyse. Mama – tai mūsų visų pradžia. Tad branginkime, mylėkime ir saugokime jas“ – kalbėjo J. Žeimienė.

   

Alytaus r. Simno specialiosios mokyklos informacija


 

Pavasariniai žiedai mamai

Motinos diena – nuostabi šeimos šventė. Viena iš geriausių dovanų mylimai mamai – gražūs žodžiai. Todėl gegužės 5-ąją Miroslavo gimnazijos ikimokyklinio, priešmokyklinio bei pradinio ugdymo pedagogės sukvietė ugdytinių ir mokinukų mamytes bei močiutes į Mamyčių šventę. 

Šventiškoje Miroslavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus grupės aplinkoje nuoširdžiai skambėjo mažųjų spektakliukas, linksmos dainelės, jausmingi eilėraštukai, nuotaikingi šokiai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – Mamai. Bendram šokiui buvo pakviestos ir vaikučių mamytės.

Po šventinės programėlės darželinukai savo rankelėmis padarytus molinius skambaliukus ir pirmuosius pavasario žiedelius padovanojo savo mamytėms. Ši akimirka, kai vaikai apkabino savo mamas ir pabučiavo, sujaudino kiekvieno širdį.

Miroslavo gimnazijos aktų salėje savo mamoms ir močiutėms koncertavo priešmokyklinukai ir pradinio ugdymo mokinukai: dainavo, grojo dūdelėmis, deklamavo eilėraščius. Visos eilės pačių vaikų sukurtos ir sudėtos naujausioje Miroslavo gimnazijos knygelėje „Pavasariniai žiedai mamai“. Daug džiugių emocijų ir susidomėjimo sulaukė ketvirtokų spektakliukas „Dovana mamytei“. Pirmokai ir antrokai padovanojo šokį „Gandro batai“. Pasirodymo metu vaikai savo mamoms įteikė pačių pagamintas dovanėles.

   

Miroslavo gimnazijos informacija


Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528