Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Balandis
    2017     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2017-04-18 - Naujienos
Skelbimai - Skelbiamas kandidatų į seniūnaičius sąrašas

Alytaus rajono savivaldybės seniūnijose šių metų balandžio 20 d. ir 21 d. vyks seniūnaičių rinkimai.

KANDIDATAI Į SENIŪNAIČIUS:

Alytaus seniūnija:

  1. Genių seniūnaitija – Genadijus Mikulevičius;
  2. Praniūnų seniūnaitija – Laima Vaitulevičienė;
  3. Miklusėnų seniūnaitija – Rimantas Katlauskas;
  4. Radžiūnų seniūnaitija – Bronius Kivaras;
  5. Luksnėnų seniūnaitija – Linas Norkūnas.

Alovės seniūnija:

  1. Alovės seniūnaitija – Jonas Murauskis;
  2. Venciūnų seniūnaitija – Jonas Veniukevičius;
  3. Alytaus seniūnaitija – Kęstutis Krivas, Vaclovas Karalevičius.

Butrimonių seniūnija:

  1. Eičiūnų seniūnaitija – Gražina Žiūžnienė;
  2. Butrimonių seniūnaitija – Gedvilė Jusienė;
  3. Vanagėlių seniūnaitija – Ineta Žigienė.

Daugų seniūnija:

  1. Daugų I seniūnaitija – Diana Šilanskienė;
  2. Daugų II seniūnaitija – Rasa Bakšienė;
  3. Pocelonių seniūnaitija – Angelė Sabestinienė;
  4. Kančėnų seniūnaitija – Irena Maževičienė;
  5. Rimėnų seniūnaitija – Danutė Kilmonienė.

Krokialaukio seniūnija:

  1. Santaikos seniūnaitija – Juozas Jakubynas ir Vytas Balynas;
  2. Ūdrijos seniūnaitija – Alfonsas Čižauskas;
  3. Krokialaukio seniūnaitija – Gintautas Kalasauskas.

Miroslavo seniūnija:

  1. Pupasodžio seniūnaitija – Asta Labanauskienė;
  2. Parėčėnų seniūnaitija – Oksana Čeponienė, Nijolė Žiūkienė  ir Almantas Jonas Kyguolis;
  3. Kumečių seniūnaitija – Vida Plytnykienė;
  4. Vankiškių seniūnaitija – Aida Turčinavičienė;
  5. Miroslavo seniūnaitija – Jūratė Matulevičienė.

Nemunaičio seniūnija:

  1. Nemunaičio seniūnaitija – Saulius Ludavičius;
  2. Užupių seniūnaitija – Stasys Parulis;
  3. Balninkų seniūnaitija – Liudmila Makselienė.

Pivašiūnų seniūnija:

  1. Pivašiūnų seniūnaitija – Lena Slavinskienė;
  2. Gervėnų seniūnaitija – Virginija Gudaitienė;
  3. Junčionių seniūnaitija – Vida Vrubliauskienė.

Punios seniūnija:

  1. Punios seniūnaitija – Irena Kaškonienė;
  2. Raižių seniūnaitija – Ipolitas Makulavičius;
  3. Žagarių seniūnaitija – Alvydas Bernatavičius;
  4. Vaisodžių seniūnaitija – Zenonas Kazlauskas.

Raitininkų seniūnija:

  1. Ryliškių seniūnaitija – Valdas Leonavičius;
  2. Meškasalio seniūnaitija – Stanislovas Vitkauskas;
  3. Makniūnų seniūnaitija – Algis Liaukonis.

Simno seniūnija:

  1. Kavalčiukų seniūnaitija – Lina Vansauskienė;
  2. Ąžuolinių seniūnaitija – Antanas Malaškevičius;
  3. Verebiejų seniūnaitija – Roma Maskeliūnienė, Eglė Čiginskienė;
  4. Simno I seniūnaitija – Roma Mikelionienė;
  5. Simno II seniūnaitija – Alė Andriuškevičienė;
  6. Mergalaukio seniūnaitija – Inga Vasiljevienė.

 

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528