Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2017-10-02 - Naujienos - Rajono mokyklos dalyvavo konkurse „Išjudink kitus“

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija inicijavo ir organizavo konkursą „Išjudink kitus“. Jo tikslas – paskatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą ir kartu paminėti Lietuvai svarbų įvykį: 25 metų sukaktį, kai Lietuvos rinktinė dalyvavo olimpinėse žaidynėse Barselonoje ir iškovojo medalius. Konkurse dalyvavo Alytaus rajono mokyklos.

Simno specialiosios mokyklos mokiniai, dalyvaujantys Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje „Fizinio aktyvumo ir sveikatos ugdymo mokyklėlė“, labai apsidžiaugė sulaukę pakvietimo į konkurso „Išjudink kitus“ finalinį renginį, kuris vyko generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

Finalinio renginio metu vaikai dalyvavo įvairiose veiklose, atliko smagias užduotis, susitiko su garsiais sportininkais bei aktyviais visuomenės atstovais. Visiems labai patiko smagiosios estafetės su Lietuvos stalo teniso „Du prieš du“ prizininke Jūrate Vazneliene ir pasaulio lietuvių žaidynių čempione Aušra Dūdoniene. Mokiniai aktyviai dalyvavo „Leonardo pamokėlėse“, kurias vedė plaukimo sporto meistrės Žana Skridlienė ir Diana Kindurienė, susipažino su kariūnų apranga ir amunicija. Ypač visi buvo sužavėti bendru dalyvių išjudinimu su „MeHero!“ komanda.

Nors mūsų mokyklos komanda nelaimėjo prizinių vietų, tačiau likome labai patenkinti puikiai praleidę laiką, sutikę įdomių žmonių ir susiradę naujų draugų.

Alytaus r. Simno specialiosios mokyklos informacijaMiroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyriaus komanda, vadovaujama mokytojos Ingridos Mažeikienės, kibo į darbą. Po daugybės darbo valandų buvo nufilmuotas ir sumontuotas filmukas. Ačiū 9 klasės mokinei Rugilei Krušnaitei!(filmuką galima pažiūrėti čia.

2017 m. rugsėjo 27 d. konkurse dalyvavusios komandosbuvo pakviestos į finalinį renginį, kuris vyko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Jame dalyvavo ir mūsų mokykla.

Renginio svečius pasveikinoLietuvos vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Tomas Rakovas, olimpinis vicečempionas Edvinas Krungolcas, kultūristas, treneris, sveikos mitybos specialistas ir rašytojas Andrius Pauliukevičius.

Po to visi susirinkusieji buvo pakviesti dalyvauti įvairiose veiklose. Mūsų mokyklos komanda dalyvavo krepšinio estafetėse su treneriais Egidijumi Tindžiuliu, Ignu Barkausku ir asistente Goda Kinduryte. Po intensyvios veiklos prisijungėme prie diskusijos su Andriumi Pauliukevičiumi apie judėjimą, sveiką gyvenimo būdą ir tikslų siekimą.

Vėliau išbandėme jėgas protmūšyje olimpiados tema su viešojo kalbėjimo treneriu Algirdu Viltrakiu ir labai džiaugėmės, kad mums pavyko atsakyti į pateiktus klausimus (ne visus, bet...).

Pamankštinę raumenis ir protą, grįžome į aikštę pamaloninti savo skrandžių atsivežtais sumuštiniais. Renginio pabaigoje visus išjudino MyHero! komanda.

Pagaliau buvo paskelbti nugalėtojai ir visi, pilni įspūdžių, atsisveikinome ir išvykome į namus.

Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyriaus mokytoja Edita Surdokienė

 

Pivašiūnų gimnazijos „Jaunųjų olimpiečių“ komanda dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro  organizuotame finaliniame renginyje, kuris vyko š. m. rugsėjo 27 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Vilniuje, kur tapo nugalėtojais. Komandą sudarė: 7 klasės mokiniai bei dvi III gimn. klasės gimnazistės Dainora Tereščenko ir Auksė Čyžiūtė. „Jaunųjų olimpiečių“ komanda pasirinko išjudinti Pivašiūnų globos namus ir jos bendruomenės nariams surengė aktyvią veiklą. Veiklos įgyvendinimą nufilmavo, sumontavo iki trijų minučių trukmės filmuką ir siuntė konkurso organizatoriams.

Konkurse buvo siekiama paskatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą ir kartu paminėti Lietuvai svarbų įvykį: 25 metų sukaktį, kuomet Lietuvos rinktinė dalyvavo olimpinėse žaidynėse Barselonoje ir iškovojo medalius. Šis konkursas taip pat yra įrašytas į Lietuvos Respublikos Vyriausybės planą sporto metams paminėti.

Finalinio renginio metu mokiniai dalyvavo ekskursijoje  po Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją.  Po ekskursijos vyko protmūšis olimpiados tema su viešojo kalbėjimo treneriu Algirdu Viltrakiu. Vėliau protinę veiklą keitė fizinė veikla – krepšinio estafetės su Lietuvos futbolo čempione Simona Sigariova ir trenerės asistente Goda Kinduryte bei  fechtavimosi ABC su olimpiniu vicečempionu Edvinu Krungolcu. Po smagaus pajudėjimo  diskutavome su kultūristu ir treneriu Andriumi Pauliukevičiumi apie judėjimą, sveiką gyvenimo būdą ir tikslų siekimą. Smagi pietų pertraukėlė vyko pievoje, vaišinomės mamų pagamintais ir atsivežtais sumuštiniais. Po skanių pietų bendras visų dalyvių išjudinimas su MyHero! komanda.

Kūno kultūros mokytoja Jolanta Tartenienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528